DISNEY: Exotická Moana a nový pohádkový příběh

DISNEY: Exotická Moana a nový pohádkový příběh DISNEY: Exotická Moana a nový pohádkový příběh Johooo!
DISNEY: Exotická Moana a nový pohádkový příběh
{loadposition breadcrumb}

DISNEY: Exotická Moana a nový pohádkový příběh

Johooo!

O tom, že milujeme i ve svém věku v redakci pohádky, vás snad nemusíme přesvědčovat. Někdo si u nás ujíždí na ponících, někdo má rád Harryho Pottera a všechny dohromady milujeme příběhy od Walta Disneyho! Ano, samozřejmě, že Minnie a Mickey obsazují jasnou první příčku důležitosti, ale hned po nich se na druhém místě objevují všechny princezny! A když říkáme všechny, tak myslíme všechny! Popelku, Sněhurku, Jitřenku i Ariel, ale také Rebelku, Lociku, Mulan i Pocahontas a Elsu s Annou. Milujeme je všechny a věříme, že si tak zamilujeme i nový přírůstek, který se nám brzo představí na stříbrném plátně... Řeč je o Moaně!

Před třemi tisíci lety nejlepší námořníci často vyplouvali do jižního Pacifiku objevovat nové ostrovy Oceánie. Najednou ale přestali. Právě v ten moment se ale objeví Moana Waialiki, která se se svými dokonalými navigačními schopnostmi rozhodne nalodit a vyplout po boku svého vzoru poloboha Mauiho směr Oceánie.

Možná je to jen krátký popis, ale v průběhu přípravy filmu, který má plánovanou premiéru až v roce 2016, jen máloco unikne ven. Ale víte co, seznámit se s Moanou, mladou, ambiciózní navigátorkou se můžete už teď. 

Krásná, co myslíte? A Maui je prostě sympaťák!

Snimek_obrazovky_2015-10-08_v_16.02.50

Související články:

Bridget Jones je zpět! Máme první fotku 3. pokračování
Carrie Bradshaw opět v New Yorku: Vyrazila na balet
XXL: Jak by vypadaly Disney princezny jako plus-size modelky