INTIMISSIMI ON ICE: Hudba, krása a móda na ledě

INTIMISSIMI ON ICE: Hudba, krása a móda na ledě INTIMISSIMI ON ICE: Hudba, krása a móda na ledě Dokonalý zážitek!
INTIMISSIMI ON ICE: Hudba, krása a móda na ledě
{loadposition breadcrumb}

INTIMISSIMI ON ICE: Hudba, krása a móda na ledě

Dokonalý zážitek!

Letošní velkolepé, mezinárodní představení Intimissimi On Ice se skládá ze dvou dějových linek. Připomíná nám, že i když není vše tak, jak si představujeme, můžeme ze stínů vyjít znovu na světlo a nemusíme u toho vždy ztratit své srdce.

První dějství přináší střet protikladů: muž a žena, boje uvnitř temnoty skryté právě ve vztahu mezi mužem a ženou. Zaměřuje se na muže, který touží po kráse a smyslnosti. Je ale díky touze po dokonalosti stále sám a zažívá vnitřní konflikt mezí tím co opravdu chce a co může mít. Nakonec ale přijde naděje, možnost na objevení pravé lásky, která v sobě bude spojovat obě jeho touhy. Přijde naděje – žena a světlo!

Ledová plocha plná dokonalých krasobruslařů a outfitů, ze kterých přechází zrak, kouzlo italské Verony a show Intimissimi On Ice s podtitulem SHADOWS AND LIGHT a dokonalé kostýmy bruslařů od Patricie Field, která se dokáže dokonale soustředit na podtržení ženské krásy a smyslnosti v každém detailu s inspirací nové kolekce na podzim/zimu od značky Intimissimi – to všechno dva večery za sebou, dnes 9. 10. a zítra 10. 10. pod dohledem naší šéfredaktorky Valentiny, která pro vás na našem Instagramu bude sharovat každý detail z akce!

Sledujte profil @joy_czechrepublic a staňte se tak součástí jedné z největších fashion událostí letošního podzimu. Možná přijde i Ellie Goulding!

IOI_Locandina_Ellie_ENG

Související články:

Jak vypadaly dnes úspěšní blogeři na svém začátku?
8 dvojic stejně starých herců, kteří na to nevypadají
Kabelku na rameni, nebo v ruce? Co to o vás vypovídá?
sledujte nás na instagramu