Jak vypadali dnes úspěšní blogeři na svém začátku?

Jak vypadali dnes úspěšní blogeři na svém začátku? Jak vypadali dnes úspěšní blogeři na svém začátku? Když se chce, jde všechno!
Jak vypadali dnes úspěšní blogeři na svém začátku?
{loadposition breadcrumb}

Jak vypadali dnes úspěšní blogeři na svém začátku?

Když se chce, jde všechno!

Upřímně... Kdo ani jednou nezapřemýšlel o založení vlastního blogu, kde by zveřejňoval, co právě jí, co má na sobě, jak se líčí, co čte, nebo třeba kam právě teď vyráží na dovolenou? Minimálně my jsme s podobnou myšlenkou koketovaly už asi tisíckrát. Pak jsme ale projely, jaký je na internetu aktuální stav, a ve srovnání s blogerskými celebritami, které dostávají pozvánky na velkolepé módní přehlídky po celém světě, mají vlastní exkluzivní řady bot i kosmetiky a fotí se na nejkrásnějších místech světa, nemáme šanci. A víte co, možná máme!

Nikdo se totiž zázračným blogerem nerodí, ale stává se jím díky obětování spousty času a energie, a i když na začátku na sobě nemáte úplně nejnovější trendy kousky a nepoužíváte jen tu nejluxusnější kosmetiku, máme pocit, že prorazit můžete. Jde jen o to, najít osobitý styl. Na začátku přece stál jednou každý a i když dneska platí například Chiara Ferragni z blogu blondesalad.com za nejsledovanější IT girl, na začátku v roce 2009 byla prostě úplně obyčejná studentka práv. No vážně!

Koukněte na naši galerii fotek THEN & NOW dnes nejuznávanějších internetových guru a buďte si jistí, že na to máte taky.

Bryan Grey Yambao, Bryanboy.com

BYRANBOY

Camille Charriere, camilleovertherainbow.com

CAMILLE

Rumi Neely, fashiontoast.com

FASHIONTOAST

Chiara Ferrangi, blondessalad.com

BLONDESALAD

Kristina Bazan, Kayture.com

kazban

Shea Marie, peaceloveshea.com

PEACELOVESEA

Aimee Song, songofstyle.com

songofstyle

Související články:

#fashion: 5 věcí, které vylepší váš outfit právě teď
Inspirace: Večerní To-do list pro snazší rána
Kabelku na rameni, nebo v ruce? Co to o vás vypovídá?
sledujte nás na instagramu