Hair trend: 10 nejlepších účesů na podzim 2015

Hair trend: 10 nejlepších účesů na podzim 2015 Hair trend: 10 nejlepších účesů na podzim 2015 Inspirujte se sestřihem celebrit.
Hair trend: 10 nejlepších účesů na podzim 2015
{loadposition breadcrumb}

Hair trend: 10 nejlepších účesů na podzim 2015

Inspirujte se sestřihem celebrit.

Stejně jako se střídají roční období, střídají se i trendy na módním mole, v kosmetických a kadeřnických salonech. Mění se počasí a změnit se můžete i vy! Nemusíte se bát experimentovat a každou drobnou obměnu vaší vizáže můžete brát jako podnět k tomu, tak trochu změnit i svůj život. Podívejte se na desítku nejlepších účesů podle celebrit na letošní sezónu a inspirujte se hvězdným lookem.

Všeobecný trend krácení se dostal i na seznam podzimních tendencí. Pokud tedy fandíte sestřihu tak trochu „na kluka“ hledejte inspiraci v pixie cutu Lily Collins. Na podobný look pak můžete vsadit i po vzoru Kate Mary. Lehce rockerský sestřih vykouzlíte, pokud si necháte na temeni hlavy vlasy ostříhat sestupně. O něco delší vlasy mohou hledat inspiraci u Rachel McAdams, která sází na rozverně asymetrické mikádo. Chcete vlasy na ramena? Jak vykouzlit dokonalý styling okoukejte od Jennifer Lopez, Naomi Watts, nebo Elizbeth Olsen! A nakonec maximální délka... Trendy v tomto ohledu udávají jednoznačně Sara Sampaio, která je vzorem boho vln, nebo Chrissy Teigen s pěšinkou uprostřed hlavy a lehkého zvlnění konečků. Další trend potom ukazuje i Emily Ratajkowski. Sestříhané vlasy okolo obličeje, které opticky zvětší objem a navíc odlehčí kompletně celý účes, a pokud jste fanynkou vln, zkuste si pomoct s velkými natáčkami a vytvořte look Suki Waterhouse!

My už svou vlasovou star máme! A co vy? Necháte se inspirovat?

Fotogalerie:
 

Související články:

Zapomeňte na duck face! Teď je v kurzu fish gape
Jak vypadali dnes úspěšní blogeři na svém začátku?
Pečujte o své zuby: Známe potraviny a produkty, které je ochrání