5 důvodů, proč je super mít svůj přátelský gang

5 důvodů, proč je super mít svůj přátelský gang 5 důvodů, proč je super mít svůj přátelský gang Podobný tomu, jako má třeba Taylor!
5 důvodů, proč je super mít svůj přátelský gang
{loadposition breadcrumb}

5 důvodů, proč je super mít svůj přátelský gang

Podobný tomu, jako má třeba Taylor!

Mít nejlepší kamarádku je jednoduše nejlepší věc na světě! Ví o vás všechno a vy si bez ní nedokážete představit svou existenci. Mít ale svou partu taky není k zahození. Když nemůžete mít nejlepší z nejlepších, ve skupince nejbližších se vždycky najde někdo další, navíc spolu můžete podnikat super akce. Jet na dovolenou, vyrazit na tour po barech nebo jen koukat doma na filmy a ládovat se zmrzlinou. Ve dvou se to lépe táhne, ale o kolik lépe se to bude táhnout třeba v deseti…

Parta vám nabízí…

1. Stálou oporu

Očekávat od jedné nejbližší osoby, že tu pro vás bude 24 hodin denně je sice hezké, ale rozhodně ne úplně férové. Co když bude chtít odjet na dovolenou? Stornujete jí letenky? Mějte proto kolem sebe skupinku, které v momentě nejvyšší nouze můžete zavolat stejně tak. A víte co? Ne jen ve stavu nejvyšší nouze… Prostě kdykoli!

2. Nejvtipnější hromadné konverzace na WhatsAppu i na Facebooku

Spousta smajlíků, gifů i vtípků, které vám vždycky zvednou náladu. Co na tom, že vám kvůli nim telefon nikdy nepřestane zvonit.

3. Eliminaci žárlivosti

Jestli jste v sobě v minulosti měli nekonečnou zášť jen při pomyšlení, že se na vaši drahou polovičku někdo jen podívá, díky větší skupině přátel si uvědomíte, že ani vy nesedíte pořád doma na zadku, a musíte tak respektovat všechny kamarády a kamarádky partnera.

4. Přátele až na věky

Je to jednoduché: čím více přátel máte, tím větší pravděpodobnost je, že i když se s někým do krve pohádáte, nebudete sami a budete se mít vždycky na koho obrátit.

5. Proměnu v lepšího člověka

Ano, kdo jiný nám v životě nastavuje zrcadlo? Držte se svých přátel a naslouchejte jim. Když vám řeknou, že dneska vypadáte prostě strašně, nemyslí to nijak zle, ale jednoduše upozorňují na to, čeho si vy sami nemůžete nikdy všimnout. 

Související články:

5 věcí, které mají všechny silné vztahy společné
5 věcí, na které je život až příliš krátký
Inspirace: Večerní To-do list pro snazší rána
sledujte nás na instagramu