Co o vás řekne barva rtěnky, kterou si vezmete na rande?

Co o vás řekne barva rtěnky, kterou si vezmete na rande? Co o vás řekne barva rtěnky, kterou si vezmete na rande? Možná ani netušíte, jaký vliv má odstín na vašich rtech na vývoj všech událostí!
Co o vás řekne barva rtěnky, kterou si vezmete na rande?
{loadposition breadcrumb}

Co o vás řekne barva rtěnky, kterou si vezmete na rande?

Možná ani netušíte, jaký vliv má odstín na vašich rtech na vývoj všech událostí!

Většinou se říká, že bránou do duše jsou oči. Rozhodně souhlasíme, ale i rty o vás můžou prozradit mnoho. Obzvlášť na premiérové schůzce může volba rtěnky, lesku nebo balzámu mít dost zásadní vliv. Může rozhodnout o tom, jestli se hned na prvním rande políbíte, jestli vás doprovodí domů a také o tom, jestli se uvidíte i podruhé.

Nechte si poradit a vsaďte na barvu, která vám zaručí úspěch!

Červená

S touhle barvou ze sebe automaticky vysíláte signály spojené s vášní, energií a živočišností, která je vám vlastní. Ukazujete tím, že jste odvážná, sebevědomá a pro vášnivý sex ta pravá.

Snimek_obrazovky_2015-10-12_v_20.28.14

Nude

Budete chtít jednat na rovinu. Nemáte co skrývat a rozhodně můžete novému partnerovi hodně dát. Kouká z vás ale zranitelnost a citlivost, které může prolomit jen správný protějšek, který vás bude nosit na rukách.

Snimek_obrazovky_2015-10-12_v_20.28.22

Hot pink

Růžová je všeobecně barva nevinnosti, ale vy jste k ní křiklavým odstínem přimíchala i dávku smyslnosti. Protějšek z vás pravděpodobně bude zmatený. Chcete si hrát, nebo potřebujete utěšit a obejmout?

Snimek_obrazovky_2015-10-12_v_20.28.31

Rudá

Dáváte na odiv svou sílu a schopnost rozhodovat. Bude s vámi pravděpodobně těžké pořízení, protože jen málokdy měníte své názory a postoje. Jste rozený vůdce a dostat se vám pod kůži bude pro muže běh na dlouhou trať.

Snimek_obrazovky_2015-10-12_v_20.28.41

Korálová

Jste hravá a přátelská. Máte v sobě životní rovnováhu a necháváte se unášet tím, co vám život dává. A jestli to vyjde? Prostě uvidíme. 

Snimek_obrazovky_2015-10-12_v_20.28.56

Fuchsiová

Jste kultivovaná a v mnoha ohledech výjimečná. Budete kreativní a diskuse s vámi nikdy nebude váznout. Je pravděpodobné, že místo nuceného small talku budete klidně mluvit o historii, umění nebo literatuře. Jste intelektuálka od pohledu.

Snimek_obrazovky_2015-10-12_v_20.29.04

Lipbalm

Dáváte se taková, jaká jste – ber, nebo nech být! Jste otevřená a upřímná a nemáte ráda hry ani ve vztahu, ani v životě.

Snimek_obrazovky_2015-10-12_v_20.29.14

Související články:

5 věcí, na které je život až příliš krátký
Inspirace: Večerní To-do list pro snazší rána
10 citátů slavných o mužích
sledujte nás na instagramu