JOY TIPS: Odpočinek na golfovém hřišti podle online guru Káji

JOY TIPS: Odpočinek na golfovém hřišti podle online guru Káji JOY TIPS: Odpočinek na golfovém hřišti podle online guru Káji Vlna inspirace přímo z redakce je tu!
JOY TIPS: Odpočinek na golfovém hřišti podle online guru Káji
{loadposition breadcrumb}

JOY TIPS: Odpočinek na golfovém hřišti podle online guru Káji

Vlna inspirace přímo z redakce je tu!

Val pro vás má tip na online nákupy, Terka ukáže must have doplňky pro každou z vás, Mája objevila nově otevřený obchod v Praze, kam musíte zajít a Veru se s vámi podělí o to, jak posiluje svou imunitu. Týnka vás naláká na sladké dobroty, Sandra odhalí jedno ze svých hobby a Karolína vám prozradí, kde ráda relaxuje.

Valentina, šéfredaktorka

Na online nakupování potravin jsme si už všichni celkem zvykli. Je to mnohem příjemnější, než tahat kila zeleniny - protože žijeme zdravě, že! - přes půl města při cestě z práce. Teď ale přichází další online nákupní služba, která nám ušetří čas i bolavá záda. Ageo.cz je drogerie, která vám doveze zboží kdekoli po České republice. Doma tedy svůj nákup můžete mít hned druhý den. Výběr je opravdu široký, takže se vám určitě nestane, že byste si nevybrali. Ageo.cz má nabídku až 20 000 produktů. Další výhodou je i fakt, že ceny v této online drogerie jsou nižší než ty v kamenných prodejnách. Pražáci se navíc mohou brzy těšit na expres dopravu do 90 minut. Vypadá to, že za chvíli budu opravdu řešit téměř všechny své nákupy jen pohodlně přes internet!

Tereza, online editor

Upřímně musím přiznat, že i když se snažím sledovat poslední trendy na světových módních molech, v mém šatníku najdete jen univerzální klasiku v podobě černých kalhot, černého trika s dlouhým rukávem a černou maxi koženou tašku, které mě doprovází den co den na nákupy, s počítačem do práce do práce, nebo i na víkendy na chatu s kamarádkami. Sem tam ale přihodím i nějaký ten doplněk, který jinak nudně stereotypnímu looku dodá šmrnc. Teď právě fandím na maximum koženým náramkům Lusha z Itálie. Všechny ty barvy vás okamžitě rozveselí a pokud navíc neseženete svůj vysněný odstín v butiku, můžete se domluvit na exkluzivní objednávce přímo podle vašich představ. Prostě dokonalost, co myslíte?

Snimek_obrazovky_2015-10-15_v_12.57.05

Mariya, fashion redaktorka

Už před nějakou dobou jsem se rozhodla rozloučit s bezhlavými nákupy (při slevách se člověk opravdu špatně ovládá :) ) a spíš investovat do kvalitnějších kousků, které postupem času vytvoří základ mého šatníků. Proto jsem doslova jásala, když se v Praze v Nákupní Galerii Myslbek otevřel obchod značky Petit Bateau, kde najdete dokonalé bílé triko nebo ikonické pruhované modely, které vás hned odnesou na Francouzskou riviéru. Kompletníkolekci můžete taky omrknout na www.petit-bateau.com

Untitled_design_copy_copy_copy_copy

Veronika, beauty redaktorka

Vzhledem k tomu, že polovina redakce dnes pracuje s horkým čajem a paralenem z postele, rozhodla jsem se, že je nutné si posílit imunitu. Babička mě skoro každý týden po telefonu instruuje, abych jedla hodně ovoce, vařila si šípkový čaj a zároveň pravidelně vyrážela na vycházky do přírody – a pak prý zaručeně nebudu nemocná. Má pravdu, ale na dodržování těchto zásad nemívám vždycky chuť, čas a energii. Naštěstí jsem cestou kolem lékárny objevila moderní verzi všech babiččiných wellness tipů v jednom! Posilovač imunity „Vitamin C se šípkem, acerolou a zinkem“ a „Magnezium s vitaminem B6 a C“, které zase sníží pocit únavy, vyčerpání a nervového podráždění v nastupujících tmavých dnech. A co je kromě jejich účinků na těchto doplňcích stravy nejlepší? Jsou dávkované v malých pytlíčcích a nemusí se zapíjet. Prostě si je kdykoli a kdekoli si vzpomenete jednoduše nasypete do pusy. V ní se vám rozpustí a pak je polknete. Což je pro mě, která si na všechny své úkoly a resty vzpomínám během cesty do práce, naprosto ideální. A už jsem říkala, že i dobře chutnají?! Tyhle antichřipkové zbraně od Revitalu koupíte v lékárnách za míň než 100 Kč.

vitaminy

Kristýna, fitness redaktorka

I když se snažím jíst víceméně zdravě, občas (někdy i dost často) mi to prostě ujede a mám chuť na pořádnou“prasárnu”. Jedna z věcí, které nedokážu odolat jsou nejvíc nejlepší sladké dobroty od mojí babičky. Její bábovka, ovocné knedlíky, koláče nebo štrúdl? Za to bych vraždila. Jestli máte i vy rádi sladké, možná by vás mohla zajímat webová stránka www.milkparade.eu. Můžete tady hlasovat o nejoblíbenější český zákusek. Vyhraje to u vás rakvička se šlehačkou, Míša řez nebo třeba buchtičky se šodó?
Hlasujte. Když budete mít štěstí, můžete vyhrát cukrářský kurz Ivety Fabešové nebo získat poukázku do její cukrárny. :)

Anketa_o_nejoblbenj_esk_zkusek_-_Milkparade_2015_copy

Karolína, online redaktorka

V poslední době mám více a více příležitostí nakouknout do golfového prostředí a musím říct, že mě to vážně nadchlo. Ať už se vydám na driving potrénovat odpaly nebo jen na procházku a na kafe, vždy si neskutečně odpočinu a vyčistím hlavuTeď sice není úplně nejvhodnější doba, pomalu končí sezona, ale krytá odpaliště vás uchrání před deštěm, takže se nemusíte bát, že nastydnete. Navíc se říká, že neexistuje ošklivé počasí, jen špatně oblečený golfista! Takže pokud chcete vyrazit na čerstvý vzduch a udělat něco pro své zdraví, najděte si některé z golfových hřišt ve vašem okolí a vydejte se na výlet. Určitě se nemusíte bát, že jde o drahou zábavu! Půjčení holí i míčky stojí pár kaček a vstup na driving je většinou zdarma...

Snimek_obrazovky_2015-10-15_v_10.40.25

Sandra, grafička

Tanec mě fascinoval vždycky, ale čím víc se mu poslední dobou věnuji i já sama, tím víc mě fascinuje. Nebo mě možná až tak nefascinuje tanec, jako sám člověk. Když mám čas, večer před tréninky trávím na YouTube a pouštím si různá taneční videa, kde studuji, a hltám každý pohyb profesionálních tanečníků. Tiše jim závidím jejich dovednosti a sním o tom, že když na sobě budu tvrdě pracovat, mohla bych se jim jednou alespoň "z rychlíku" přiblížit :) A když ne, nevadí, alespoň si pohledem na ně zvednu náladu. No uznejte sami! Není to nádhera?

Takže můj tip zní: Zachumlejte se do peřin a sněte, je na to ideální počasí!

Související články:

JOY TIPS: Beauty guru Veru řeší fashion a prosí o pomoc!
JOY TIPS: Fitness guru Týna se rozhodla #zazitveci. A hustý!
JOY TIPS: On-line redaktorka Terka se proměnila v Barbie?!
sledujte nás na instagramu