SOUTĚŽ S LISTOPADOVOU JOY

SOUTĚŽ S LISTOPADOVOU JOY SOUTĚŽ S LISTOPADOVOU JOY Exkluzivně k narozeninám pro vás máme v každém vydání JOY připraveny fantastické dárky.
SOUTĚŽ S LISTOPADOVOU JOY
Fotogalerie:
 
{loadposition breadcrumb}

SOUTĚŽ S LISTOPADOVOU JOY

Exkluzivně k narozeninám pro vás máme v každém vydání JOY připraveny fantastické dárky.

Blížíme se do finále! Vyhrajte skútr, který budete milovat

Zkuste štěstí! Tenhle fešák může být jen váš.

Už celý rok v rámci 10. narozenin časopisu JOY s námi můžete soutěžit každý měsíc nejen o super ceny, ale i o velkou narozeninovou výhru – 2x skútr Honda SH125 Mode v barvě dle vašeho výběru*. Pravděpodobnost vysněné výhry vašeho nového dopravního prostředku, jste ale s účastí v každé soutěži v 10 narozeninových číslech časopisu JOY zvyšovali. A teď se blížíme pomalu do cíle.

Co musíte pro výhru udělat?

Odpovězte na otázku, vyplňte a odešlete krátký formulář – a jste ve hře o stylový skútr Honda SH125 Mode!

Kdo vyhrává? 

Pořadová výherní čísla budou losována za přítomnosti notáře. V případě, že bude slosován výherce, který soutěžil v některém z předchozích kol této soutěže “JOY JE S VÁMI JIŽ 10 LET – PRAVIDLA SOUTĚŽÍ”, bude ověřeno, zda tento soutěžící (jméno a kontaktní adresa) také soutěžil i v posledním kole o hlavní výhru – skútry. V případě, že soutěžící v posledním kole o skútry nesoutěžil, nemá nárok na hlavní výhru. Pokud jste tedy soutěžili v průběhu roku o některou z narozeninových cen, zvýšili jste si šanci na hlavní výhru na maximum. Databáze soutěžících všech soutěžních kol se před losováním spojí a vy se tak díky účasti v listopadovém kole společně s účastí v těch předcházejícíh můžete objevit v databázy, ze které bude losován výherce a to dokonce až 9x. Kompletní podmínky soutěže o skútry naleznete zde.

O co se soutěží?

No přeci o 2 stylové skútry Honda SH125 Mode v celkové hodnotě 140 000 Kč. Tento skútr má unikátní spotřebu pouhé 2 litry/100 km a řídit ho navíc můžete i s řidičákem skupiny B. Je to vážně síla, podívejte se na video:

Technické parametry naleznete zde.

* Výběr barevného provedení bude probíhat individuálně dle možností dodavatele výher do soutěže.


Zpět na článek: SOUTĚŽ S LISTOPADOVOU JOY
Zpět na článek: SOUTĚŽ S LISTOPADOVOU JOY
Zpět na článek: SOUTĚŽ S LISTOPADOVOU JOY
Zpět na článek: SOUTĚŽ S LISTOPADOVOU JOY
Zpět na článek: SOUTĚŽ S LISTOPADOVOU JOY
sledujte nás na instagramu