HOT NEWS ze světa celebrit: DiCaprio se zasnoubil

HOT NEWS ze světa celebrit: DiCaprio se zasnoubil HOT NEWS ze světa celebrit: DiCaprio se zasnoubil V poslední době je docela veselo...
HOT NEWS ze světa celebrit: DiCaprio se zasnoubil
{loadposition breadcrumb}

HOT NEWS ze světa celebrit: DiCaprio se zasnoubil

V poslední době je docela veselo...

Miley Cyrus už zřejmě nedokáže šokovat neobvyklými outfity, a proto se podle frontmana její doprovodné kapely rozhodla uspořádat speciální koncert, kde budou všichni nazí.

Kdy a kde se akce bude konat je zatím tajemství, ale všichni jsou extrémně zvědaví, jak to bude probíhat!

S nahotou nemá problém ani Justin Bieber, který si udělal skvělé promo před vydáním nové desky. Na Bora Bora si užíval bez plavek a asi pozapomněl na to, že má už několik let v patách fotografy. Prý to byla hezká podívaná...

O rozruch se postarala i Taylor Swift, která se prý rozešla s Calvinem Harrisem. Důvodem má být to, že se Calvin nechal namasírovat v salónu a ne od svého soukromého maséra.

Je tu ovšem i několik šťastných a zamilovaných párů, které oznámily velké novinky! Švédská princezna Sofia se společně se svým mužem, princem Carlem Philipem, těší na prvního potomkaNedávno se k partě budoucích maminek přidaly i Chrissy Teigen a Ivanka Trump, která čeká již třetí dítě.

S krásnou zprávou přišel i Leonardo DiCaprio, který se konečně vyslovil a navlékl své přítelkyni Kelly Rohrbach zásnubní prstýnek. Kdy a kde asi bude svatba?

Fotogalerie:
 

Související články:

SEXY proměna: Jak vypadali slavní v minulosti a jak teď
JOY TIPS: Odpočinek na golfovém hřišti podle online guru Káji
7 tipů, jak se naučit lépe koncentrovat

sledujte nás na instagramu