6 důvodů nadměrného vypadávání vlasů

6 důvodů nadměrného vypadávání vlasů 6 důvodů nadměrného vypadávání vlasů Taky máte pocit, že vám na hlavě za chvíli nic nezbude?
6 důvodů nadměrného vypadávání vlasů
{loadposition breadcrumb}

6 důvodů nadměrného vypadávání vlasů

Taky máte pocit, že vám na hlavě za chvíli nic nezbude?

1. Chybí vám vitamíny

Stejně jako krásná pleť potřebují adekvátní výživu i vlasy. Zařaďte proto do svého jídelníčku maximální přísun vitamínu B12 a železa, které vrátí vaše vlasy do formy a kromě zastavení neustálého vypadávání se postarají třeba i o pevnost a lesk.

2. Nemoc zaháníte léky

Pokud se aktuálně dopujete řadou medikamentů, je velice pravděpodobné, že zatímco vaše zdraví bude stoupat, síla vlasů se dostane na minimum. Žádný strach, zdraví je vždy na prvním místě a vlasy se dostanou se stoprocentním uzdravením opět do formy.

3. Nosíte neustále culíky a drdoly

Pokud si potrpíte na přísném stylingu a vlasy nenecháte nikdy odpočinout, začnou se vám trochu mstít. Budou se bohatě lámat a o vypadávání nebude nouze. Dopřejte si týden s přirozenými rozpuštěnými kadeřemi a uvidíte ten rozdíl.

4. Nestresujte se

I psychická pohoda má na vaše vlasy velký vliv. Zkuste tedy stres odsunout na vedlejší kolej a kromě vlasů se vám najednou začne lepšit i pleť. Slibujeme!

5. Často si je barvíte

I když při odchodu ze salonu máme pocit, že jsou naše vlasy znovuzrozené, opak je pravdou. Dopřejte si k barvení tedy alespoň kvalitní masku a péči vylaďte do detailu.

6. Špatný hřeben

I taková věc dělá zázraky. Vyzkoušejte jaký vám bude vyhovovat a užívejte si lesklé a silné vlasy bez třepení a lámání.  

Související články:

SEXY proměna: Jak vypadali slavní v minulosti a jak teď
12 věcí, které každá žena potřebuje znát
Co o vás řekne barva rtěnky, kterou si vezmete na rande?