8 kouzelných maličkostí na tom, když jste zadaná

8 kouzelných maličkostí na tom, když jste zadaná 8 kouzelných maličkostí na tom, když jste zadaná Už žádné zoufalé večery s vínem a tabulkou čokolády!
8 kouzelných maličkostí na tom, když jste zadaná
{loadposition breadcrumb}

8 kouzelných maličkostí na tom, když jste zadaná

Už žádné zoufalé večery s vínem a tabulkou čokolády!

1. Znáte se! Už z vás dávno opadla nervozita a stres z toho, co můžete a co nemůžete říct nahlas, čemu se můžete smát, a jak ho můžete oslňovat v posteli. Už je prostě váš a respektuje vás takovou jaká jste!

2. Ze zpráv bez odpovědi už nemáte infarkt. Když na SMSku, kterou jste mu poslala po prvním rande neodpovídal pátou hodinu, měla jste pocit, že je něco špatně. Teď je to ale v klidu, prostě víte, že na zprávy zásadně a z principu neodpovídá nikdy a nikomu.

3. Máte po boku člověka, který vám vždycky pomůže se zapnutím (i odepnutím) zipu na zádech u šatů.

4. Můžete se vždycky s někým rozdělit. Hlavní chod je v pohodě spořádaný, ale na celý dezert už nezbývá místo. Ale co, objednáváte, protože víte, kdo se postará o nedojedený zbytek.

rory_copy

5. Pozvánka na party ke kamarádům platí pouze pro dva! Ne, už žádné orosené čelo, kterého kamaráda přemluvíte k tomu, aby s vámi hrál divadlo. Prostě vezmete svou drahou polovičku.

6. Stop trapným otázkám celé rodiny! A už s někým chodíš? ANO!

7. Sebevědomí v oblacích za 3, 2, 1, TEĎ! Co jiného vás naboostuje k výkonům superhrdinky v práci, ve škole i při procházce městem jen tak? Mít kluka znamená mít úsměv na tváři.

8. SEX! Už žádné zoufání si nad nedostatkem fyzických aktivit mimo posilovnu...  

Související články:

SEXY proměna: Jak vypadali slavní v minulosti a jak teď
12 věcí, které každá žena potřebuje znát
Co o vás řekne barva rtěnky, kterou si vezmete na rande?
sledujte nás na instagramu