Ochránce: 15 nejvíc sexy bodyguardů celebrit

Ochránce: 15 nejvíc sexy bodyguardů celebrit Ochránce: 15 nejvíc sexy bodyguardů celebrit Pokochejte se horami svalů, kteří se starají o bezpečí hvězd.
Ochránce: 15 nejvíc sexy bodyguardů celebrit
{loadposition breadcrumb}

Ochránce: 15 nejvíc sexy bodyguardů celebrit

Pokochejte se horami svalů, kteří se starají o bezpečí hvězd.

Kdo nebrečel u snímku Osobní strážce s Whitney Houston po boku Kevina Kostnera, a nemiluje do dneška song I Will Always Love You, jakoby nebyl! A to si ještě k tomu představte, že podobné scény ze stříbrného plátna se mohou hravě stát i v reálném životě. No jasně, celebrity ani náhodou neprochází po červeném koberci, městem nebo nákupním centrem jen tak mezi stádem fotografů, mají s sebou sexy samce, kteří je svým tělem, a asi i nějakou tou výbavou Jamese Bonda, chrání na každém kroku.

Svého ochránce má vedle Jennifer Lawrence a Kim Kardashian, třeba i Justin Bieber a protože i bodyguardi si musí dát chvilku oraz má jich každá slavná star hned několik. Podívejte se do katalogu těch největších fešáků, od kterých bychom se nechali hlídat na každém kroku naprosto dobrovolně a každé nebezpečí, ve kterém bychom se museli tisknout na jeho hruď, by pro nás bylo malou oslavou vánočních svátků.  

Fotogalerie:
 

Související články:

8 kouzelných maličkostí na tom, když jste zadaná
6 důvodů nadměrného vypadávání vlasů
SEXY proměna: Jak vypadali slavní v minulosti a jak teď

sledujte nás na instagramu