JOY TIPS: Tentokrát je hlavním tématem kultura!

JOY TIPS: Tentokrát je hlavním tématem kultura! JOY TIPS: Tentokrát je hlavním tématem kultura! Až na výjimky!
JOY TIPS: Tentokrát je hlavním tématem kultura!
{loadposition breadcrumb}

JOY TIPS: Tentokrát je hlavním tématem kultura!

Až na výjimky!

Val má pro vás trik, jak mít dokonalou pleť a Veru už nakousla vánoční témata. TýnaKarolínaMája i naše nová posila, stážistka Klárka, pro vás mají inspiraci na to, kam vyrazit za jídlem, co si poslechnout, kde si udělat radost a jaký film si nenechat ujít.

Valentina, šéfredaktorka

Kdo by nechtěl mít krásnou pleť jako Japonky? Svůj původ sice nijak nezměníte, ale můžete si k svěžímu vzhledu dopomci japonskou kosmetikou Rice Force, která opravdu umí zázraky! A to opravdu nepřeháním. Je to moje velká láska v oblasti každodenní péče o pleť. Patří sice do dražší kategorie, ale opravdu si zaplatíte za znatelené výsledky. Všechny produkty Rice Force nádherně hydratují pleť díky výtažkům z rýže a pocit po jejich aplikaci je jak při odchodu z hodinové hýčkající procedury ve spa. Takže se nebojte investice, nebudete litovat. Nebo napište Ježíškovi. Určitě jste byla letos hodná! Nakupujte na http://riceforce.eu

rice_force_group

Kristýna, fitness redaktorka

Hledáte restauraci v Praze, kde se božsky najíte? Zkuste Restaurant Port58 v Holešovicích. Jejich jídlo stojí vážně za to, obsluha je příjemná a prostředí taky! Teď momentálně se podávají husí hody – mrkněte nawww.restaurantport58.cz! A to nejlepší? Luxusní menu stojí jen 299 Kč! 

Restaurant_Port58_Restovana_teleci_jatra_na_salotce_a_orechovem_octu

Karolína, online redaktorka

Včera jsem byla na zahájení Designbloku a rozhodně vám doporučuju udělat si čas a této akce se zúčastnit! Já osobně jsem měla možnost prohlédnout si tvorbu renomovaných českých i světových značek a designérův Průmyslovém paláci v prostoru Výstaviště Praha Holešovice a jsem neskutečně nadšená z toho, s jak šikovnými a talentovanými lidmi jsem se v Openstudiu mohla setkat! Více informací najdete na www.designblok.cz!

20151021_201352

Mariya, fashion redaktorka

Po opravdu dlouhé době jsem byla v kině. A bylo to super! Odcházela jsem s úsměvem na tváři a mohli za to neodolatelný Robert De Niro a kouzelná Anne Hathaway v novém filmu Stážista. Vřele doporučuju všem, všem, všem :)

maxresdefault

Veronika, beauty redaktorka

Už jste asi postřehli, že jsem blázen do pečení a mou hlavní vášní jsou cupcaky. A nebudou u nás doma chybět ani na Vánoce. Plánuju jimi totiž nahradit klasické vánoční cukroví. Aby na stole vypadaly krásně, vytuním je vánočními košíčky a zápichy - a nakupuju je už teď! Znáte to, jak to pak vypadá, když něco sháníte na poslední chvíli... Krásné jsem objevila na Bonami.cz – sadu košíčků a zápichů Winter Woodland, která stojí 249 Kč. Pokud se vám líbí taky, pospěšte si s objednávkou, než vám všechny vykoupím! :) 

70501df6d5-1000x1000

Klára, stážistka

Jestli chcete vidět podle mě lepší kanadskou YouTube star, než je Justin Bieber, pusťte si tohle video. Kapela Walk Off the Earth se proslavila hlavně díky coverům. Za jejich předělávku „Somebody I Used to Know“ jim vzdal čest sám autor Gotye.

V úterý jsem byla na jejich koncertě v Roxy, který mě úplně uchvátil. Sama jsem se o téhle partě sakra talentovaných hipíků dozvěděla na doporučení, tak ho předávám dál, snad se vám budou taky líbit.

Související články:

JOY výlet stylovým Fiatem 500 za jídlem i do přírody
JOY TIPS: Odpočinek na golfovém hřišti podle online guru Káji
JOY TIPS: Beauty guru Veru řeší fashion a prosí o pomoc!