Reklama

8 důvodů, proč si koupit novou JOY

Nové číslo je tady a my pro vás máme několik důvodů, proč byste ho jednoduše neměly minout.
Reklama
9279

1. Konec října, přesněji noc z 31. října na 1. listopadu každý rok, patří oslavám nejšílenějšího svátku plného duchů, čarodějnic a kouzel. Jasně, mluvíme o Halloweenu a pokud už teď plánujete, že si ho užijete letos v psycho kostýmech ve velkém stylu, máme pro vás pár tipů na doplňky, které vám nesmí chybět. Najdete je na straně 18.

2. „Podzimní“ deprese trápí jednou za čas snad úplně každého. Nejlepší zbraní proti ní je úsměv. Jak na něj od rána od večera? Návod na smile mood najdete na straně 34.

3. Blogeři na cestách? Sbalit se a vyrazit na dovolenou krok za krokem? Podle blogerek Anie Songe na Bali, podle Sandry Kisic do Singapuru a podle Dovolenkářky na Seychely můžete vyrazit s návodem, který startuje na stránce 108.

4. Vlasy schovávat pod čepicí celou zimu nemusíte. Inspirujte se naším hair style manuálem, jak na stylové účesy během pár minut na stránce 60.

5. Nenechte se obklopit tmavými barvami v šatníku, když je tma celý den i venku. Vsaďte na mix printů a nebojte se experimentů. Fashion story plná potisků začíná na straně 74.

6. Barva, která vám vykouzlí úsměv na tváři? Podle vědeckých studií je to jednoznačně žlutá. A kde co, v takové barvě sehnat? Stylewatch plný slunečných odstínů hledejte na straně 90.

7. Emoji doplňky do bytu, které ve správný čas nastartují pozitivní mood? Máme jich plno a to přímo na stránce 120.

8. Uspokojit partnera v posteli? Díky 20 trikům, jak na orální sex na straně 46, to nebude žádný problém. Zn.: Vyzkoušeno.

A malý bonus na joyonline.cz?

Máme pro vás hned 5000 vzorků pečující kosmetiky Vichy a hned 10 balíčků produktů v plné velikosti. Jak jeden z nich získat? Stačí vyplnit formulář na www.joyonline.cz/testovani-vichy a máte hotovo. Dárek od nás pro vás obratem posíláme!  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama