Reklama

8 důvodů, proč si koupit novou JOY

Poslední číslo roku 2016 je na stáncích a my pro vás o něm máme hned několik faktů, které byste rozhodně neměly minout. Na co se můžete těšit nejvíc?
Reklama
9483

1. Pokud už intenzivně přemýšlíte nad tím, čím a komu udělat na Vánoce radost, zkuste se na malý moment zastavit a hledat mezi věcmi, které udělají radost vašim blízkým a navíc pomůžou těm, kteří to nejvíce potřebují. Seznamte se na straně 26 s charitativními projekty, kterým fandí celá naše redakce, a pomozte nám naplnit letošní konec roku největší porcí zázraků.

2. Točí se vám už teď hlava z toho, kolik věcí musíte do konce roku ještě zvládnout? Udělejte si čas samy na sebe a vsaďte na relax manuál na straně 52. Zařídit si doma luxusní spa nikdy nebylo jednodušší.

3. Zazářit vždy a všude. To je motto, kterým se řídíme s radostí den, co den. Pokud máte na něco podobného zálusk i vy, vsaďte na třpytivé doplňky s motivem hvězd na straně 10.

4. Klidné Vánoce nejsou jen nedosažitelným ideálem. Stačí si projít krok za krokem naší sváteční fashion story plnou trendy hřejivých kousků na straně 70 a máte to v kapse.

5. A kdyby náhodou nešlo všechno podle vašich představ, oslaďte si život díky pořádné porci receptů na sladké koláče ze strany 106.

6. Vedle vůně svátečního pečení domů nezapomeňte přinést adventní kouzlo i díky svíčkám, které nejde nemilovat. Na straně 112 najdete tipy na ty nejhezčí a nejvoňavější, které udělají radost vám i vašemu okolí jako nejkrásnější dárek.

7. Pobíhat z večírku na večírek nás baví, bez pár drobností po ruce to ale prostě nejde. Přesně proto, je našim nejoblíbenějším doplňkem originální psaníčko, které i basic outfit dokáže povznést do módního nebe. A navíc se do něj vejde od telefonu až po rtěnku prostě vše podstatné.

8. Dárek od nás pro vás? Co by to bylo za vánoční číslo bez dárku. Těšit se proto můžete na příbal v podobě sprchového gelu B.U., který se na všechny cesty na návštěvy mezi svátky bude hodit na 100%.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama