Reklama

8 důvodů, proč si koupit novou JOY

Co najdete v novém čísle s Keirou Knightley na titulce?
Reklama
9621

1. Seznamte se s radami předních českých kadeřníků a dopřejte svým vlasům péči podle profi manuálu. Objem, zdraví a lesk na vás čeká na straně 52. 

2. Vánoční i novoroční party ve velkém stylu? Nepřehlédnutelná nail art (str. 46), fashion kousky (str. 72) i silver doplňky (str. 14) od nás pro vás. 

3. Jak vytvořit to správné občerstvení na večírek? Recepty na zdravé a mňam finger food pod 200 kcal čekají na straně 112. 

4. Zábava na Sivestr na poslední chvíli? Vyrazte na výlet a zažijte netradiční noc v různých koutech světa. Tour guide najdete na straně 108. 

5. Nebojte se nového startu. O tom, že se vám bude příští rok dařit na maximum, vás přesvědčí hvězdný mega horoskop na rok 2017 ze strany 25.

6. Doplňky, které  z vás udělají star na každé akci? Největší nabídka super doplňků naší fashion editorky zazáří na straně 80

7. Vypněte se na chvilku od všech povinností a stresů a začtěte se do příběhů ze života. Tipy na nejlepší knihy, u kterých si odpočinete, pro vás máme na straně 95. 

8. V osmnácti letech to má v hlavě srovnané víc, než většina jeho starších kolegů. Seznamte se s tanečníkem, zpěvákem a především hercem Zdeňkem Piškulou. Rozhovor o úspěchu, štěstí i cestování najdete na straně 96. 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama