8 důvodů, proč si koupit novou JOY

Nová porce inspirace je tady!
10020

1. Máte výčitky z toho, že jste nedodržely novoroční předsevzetí, a tak trochu zapomněly zpevnit tělo a shodit všechna vánoční kila? Pojďte s námi podstoupit misi „SUPERTĚLO“ a zjistěte, jak správně (ne)cvičit, jak zastavit záchvaty žravosti i jaký make-up na cvičení vybrat. (Protože když cvičit, tak stylově.)

2. Nová sezóna je tady a s ní i nové fashion trendy, které nesmíte minout. Vyberete si mezi volánky a pruhy, nebo vsadíte třeba výšivky?

3. Postelový restart? Máte pocit, že už spolu nemáte co objevovat? Inspirujte se sérií našich sex tipů a pomotejte mu hlavu jako kdysi.

4. Perfektní hairstyle nemusíte sledovat jen na fotkách na Instagramu, díky "nice hair" manuálu pro všechny typy vlasů můžete každý zvlášť otestovat i naživo.

5. Máte chuť s restartem své fyzičky proměnit i své bydlení? Největším trendem letošního jara je růžové zlato. Dekorace do celého bytu právě v nejlepší barvě sezóny najdete v rubrice living! A ano, zamilujete se!

6. Vaříte s láskou, ale máte pocit, že točíte pořád dokola to samé? Nechte se inspirovat Martinem Škodou a jeho recepty z nové kuchařky Škoda nevařit 2.

7. Přemýšlíte občas nad tím, jak moc velké rozdíly jsou vlastně mezi mužem a ženou? My neustále! Tentokrát především ve spojení s otázkou, co všechno si vlastně závidíme?

8. A něco navíc? S nákupem nového čísla se můžete těšit i na malý dárek od nás pro vás! Najdete v ní tentokrát i vouchery na slevy na nákup ve více než 220 obchodech v rámci Shopping Fever 2017. Tak buďte ready! Nejlepší nákupy budou probíhat už od 7 do 9. dubna!