8 důvodů, proč si koupit novou JOY

Svěží porce inspirace od nás pro vás je tady!
10220

 1. Také pořád sníte o tom, jaký by váš život mohl být? Proměňte sny konečně ve skutečnost. Ne všechno jde ale zadarmo. Jak na to bez zbytečně velkého omezování hledejte v našem money manuálu.

2. Permanentka do fitka? Běhání po venku? Užijte si snový fitness workout v pohodlí domova na gauči před televizí.

3. Milujeme všechny beauty vychytávky od těch, které o naší pleť pečují, až po ty, které ji dovedou k dokonalosti. Jak mít ale od A do Z všechny super produkty doma za mini cenu? Inspiraci hledejte v JOY výběru 30 make-up produktů pod 300 Kč.

4. Sedm stylových! Ne, tohle není překlep jen info o tom, že hledat světovou fashion inspiraci můžete i u nás. Sedm IT girls, sedm nových cool outfitů ve vaší skříni.

5. Plánujete cestu kolem světa? Zkuste to díky beauty výběru top produktů z romantické Paříže, živého New Yorku, slunné savany, tropického pralesa i nespoutané Austrálie.

6. Kdo by nemiloval pizzu. Snad na sto způsobů, jak si ty nejlepší pizza pochoutky udělat doma, najdete v rubrice Delikatesy.

7. Kouzlo v detailech? No jasně! Rozzařte každý basic look díky maličkostem, které z vás udělají fashion ikonu!

8. Rozdíly mezi muži a ženami jsou nepřehlédnutelné, jak se ale vzájemně lišíme v tom, jak si užíváme „své“ večery? Odpovědi obou stran máme černé na bílém!

A navíc..

Mini lip balm essence sheer v jednom ze tří odstínů pro Vás! Stačí si ulovit ten pravý. Nebo je máte chuť mít všechny? Záleží jen na vás!

sledujte nás na instagramu