Reklama

Barevná, zábavná a dobrodružná – taková je nová srpnová JOY!

Objevte, které články byste měli podle redakce JOY nalistovat v novém srpnovém čísle s Monikou Bagárovou na titulce jako první!
Reklama
12431

Valentina, šéfredaktorka

Pokud bych vám měla doporučit jeden jediný článek z nového vydání, byl by to ten, který vznikl ve spolupráci s lektorkou a koučkou Jankou Chudlíkovou. Věnuje se tomu, jak si v sedmi krocích vybudovat vlastní sebedůvěru, od níž se odvíjí v našem životě úplně vše – partnerské vztahy, pracovní úspěchy i osobní pocit štěstí. S Jankou jsem zažila jeden celodenní intenzivní workshop a můžu vám potvrdit z vlastní zkušenosti, že jde o profesionálku, která ví, o čem mluví, a rozhodně vám může pomoct na cestě ke zdravému sebevědomí.

Týna, beauty redaktorka

Jestli právě přemýšlíte, kam vyrazíte na dovolenou, možná by vás mohl inspirovat článek o cestování. Vybrali jsme pro vás tři státy, které se umístily v top dvacítce míst, kde žijí nejšťastnější lidé. Tento žebříček vytváří každý rok OSN a měří kromě jiného i blahobyt, délku života a svobodu. Určitě tady najdete alespoň jednu destinaci, která vás zaujme a budete se do ní chtít podívat.

Petra, on-line redaktorka a produkční

Pokud jste milovníci zmrzliny stejně jako já, určitě byste si neměli nechat ujít recepty na zmrzliny, které si sami doma připravíte. A pozooor! Ani jedny z nich nemá více než 250 kalorií! Takže značka ideál – můžete mlsat bez výčitek svědomí! Hurááá!

Klára, redaktorka publicistiky

V srpnové JOY se můžete těšit na rozhovor s jednou z nejhezčích a nejtalentovanějších českých mladých zpěvaček – s krásnou Monikou Bagárovou. Ta nám povyprávěla o tom, jak se dali dohromady s novým přítelem a jak zvládá sledovat jeho drsné MMA zápasy. Stejně tak jsme se dozvěděli, jaké hudební novinky chystá nebo jaké líčení preferuje.

Karolína, on-line redaktorka

Dovolenková a s ní související plavková sezona jsou v plném proudu. A protože každé ženě podle mě nejvíc sluší upřímný úsměv a zdravé sebevědomí, doporučuju nalistovat stránky, na kterých nám módní redaktorka Mariya radí, jak si vybrat správný střih plavek, které podtrhnou naše přednosti a schovají nedostatky.

Mariya, fashion redaktorka

Jestli máte ráda výrazné, šťavnaté barvy a jejich nejrůznější kombinace, tak se zamilujete do nového fashion editorialu. Byl totiž inspirován vášnivým a energickým Mexikem. Připravte se na léto plné zábavy a dobrodružství.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama