Reklama

Březnová JOY plná inspirace z filmového plátna

Nakoukněte s námi do nového čísla JOY, u kterého vás čeká slupovací maska se superfood!
Reklama
12807

Klára, šéfredaktorka
Hlavním tématem nového čísla JOY jsou filmy. Obálku nám zdobí Emma Watson, která aktuálně září ve filmu Malé ženy, který obdržel 6 nominací na Oscary. Na straně 90 najdete výběr filmových a seriálových ikon podle redakce. Kdo nás nejvíce inspiroval v líčení, módě či životních postojích? Na straně 26 zase najdete dokonalý movie sloupek s notnou dávkou ironie. A když budete listovat dále narazíte na fashion story inspirovanou ikonickými looky ze stříbrného plátna. Jak by vypadala Pretty Woman v roce 2020?

Týna, redaktorka publicistiky
Hledání mladých českých talentů je pro mě osobně radost. Když jsem proto narazila na designérku Adélu Mitrengovou a její značku kabelek ADEMI, musela jsem jí oslovit. Minimalistický vzhled, pudrové barvy i láska k architektuře. To všechno Adéla promítá ve své první kolekci C H O I C E S. Pokud i vy milujete osobité módní doplňky a zajímá vás, jak celý proces navrhování probíhá, rozhodně nalistujte rubriku Kariéra, kde s Adélou najdete rozhovor. 

Petra, online redaktorka a produkční
V nové JOY bych Vám určitě doporučila beauty story, kterou pro Vás vytvořila naše beauty redaktorka Týnka Rabiňáková, než odešla na mateřskou dovolenou. Jedná se o její top produkty, za které by dala ruku do ohně. A jelikož my dáváme ruku do ohně za její doporučení – je jasné, co vám v nové JOY nesmí utéct!

Karolína, online redaktorka
Tentokrát je obzvlášť těžké vybrat jeden jediný článek, ale směle do toho! Už se těším, až si z časopisu vytrhnu a na lednici nalepím 20 tipů, jak šetřit životní prostředí. Moc se snažím, ale stále je co zlepšovat…

Sandra, art director
Přiznávám se ... jmenuji se Sandra a jsem seriálový a filmový nadšenec. Miluju Přátelé pro nesmrtelnost, Hru o trůny pro nepředvídatelnost, obdivuji Euphorii pro barevnost, Ďábel nosí Pradu pro styl, Harryho Pottera pro mrazivou kouzelnost a Bůh stvořil ženu pro ženskost. A co naučily tyto ikony z obrazovek moje kolegyně z redakce? Čtěte na str. 19! #mustread

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama