Březnová JOY ve znamení ikon

Objevte část toho, co vám prozradíme v nové JOY plné významných osobností, kultovních módních kousků i světově oblíbených kosmetických produktů se Zorkou Hejdovou na titulce!
12059

Valentina, šéfredaktorka

Jedna z mých největších radostí v životě je cestování. Nemusí to být jen do exotických destinací, stačí vydržet pár hodin v autě a rázem jste na nádherných místech. Koncem loňského a začátkem letošního roku jsem se vydala do rakouských Alp, abych vám sepsala tipy na výlety a ubytování, která doporučuji všema deseti. Stačí si vzít jeden den dovolenou a vyrazit na nezapomenutelný prodloužený víkend. Venkovní wellness s výhledem na zasněžené hory included!

Týna, beauty redaktorka

V březnovém čísle najdete moje milované a celkem obsáhlé téma, na kterém jsem si dala obzvlášť záležet – ikonické kosmetické produkty. Doufám, že se vám bude líbit a že vám pomůže, až si budete lámat hlavu s tím, co používat za pleťovou péči nebo jaký si koupit hřeben na vlasy. Protože jaká lepší recenze může existovat než ta, že všechny vybrané produkty se staly světovými bestsellery? Dejte určitě vědět, jak se vám článek líbil a jestli pro vás byl užitečný. Tak hezké čtení!


Petra, produkční a on-line redaktorka

Chcete se najíst chutně, zdravě, a ještě mít kalorie pod kontrolou? Pak by vám neměly ujít recepty na top polévky, jejichž kalorická hodnota nepřesáhne 300 kalorií! Dobrou chuť!

Mariya, fashion redaktorka

Víte, že barvou tohoto roku je podle společnosti Pantone "Living coral"? Tento odstín je opravdu nádherný a bude slušet absolutně všem. Ať už jste blond, zrzka nebo bruneta, opálená nebo naopak s porcelánovou pleti, dokonale vás rozzáří a dodá outfitu šťávu. Jak na něj, a kde najdete ty nejzajímavější úlovky, si můžete přečíst v nové JOY, v rubrice Stylewatch.

Klára, redaktorka publicistiky

V novém čísle JOY se můžete těšit na nevšední obálku, kde jsou hned dvě coverstars. Zorka Hejdová a její čtyřnohý parťák Barney. Užili jsme si s nimi celý den na focení a musíme říct, že nejen Zorka, ale i Barney má pózování v krvi. Fotkami se můžete pokochat i u rozhovoru, kde moderátorka mimo jiné prozradila, jaký největší trapas se jí v živém vysílání stal.

Karolína, on-line redaktorka

Snad nic neovlivní výraz člověka jako obočí, proto mám obrovskou radost z článku, který se mu opravdu pečlivě věnuje. Dvacet tři tipů pro všechny tvary obličeje vám pomohou zvolit ten správný tvar, dokonale načasovat trhání chloupků a v neposlední řadě vám odhalí tajné triky při dokreslování i fixaci.  

sledujte nás na instagramu