Reklama

Červencová JOY s velkým letním horoskopem je v prodeji!

Nahlédněte do nejnovějšího čísla časopisu JOY s Jasmine Sanders alias @golden_barbie na titulce ještě před tím, než si ho koupíte. Odhalíme vám naše nejoblíbenější články.
Reklama
12354
Valentina, šéfredaktorka
 
Víte, co znamenají zkratky UVA a UVB? Nebo kolik procent slunečních paprsků na vaši kůži propustí ochranný faktor 50? V našem velkém článku o opalování vám odtajníme všechny odpovědi. Dočtete se v něm i o tom, kolik krému byste měli nanášet, aby byl opravdu účinný, a proč je lepší při sportování na sluníčku sáhnout po přípravcích na to přímo určených. Aktuální počasí ke správné a důkladné péči vyloženě vybízí, tak si rychle nalistujte náš návod na zdravé opálení na s. 46.
 
Týna, beauty redaktorka
 
V červencové JOY se mimo jiné dozvíte, jak můžete zatočit s mastnými vlasy, pupínky nebo třeba s lámavými nehty. Jak? Pomocí stravy a dalších jednoduchých kroků, které by vás možná ani nenapadly nebo jim nepřikládáte větší důležitost. Přečtěte si tak trochu jiný beauty článek na str. 52.
 
Petra, on-line redaktorka a produkční
 
Chcete vědět, co vás v létě čeká a nemine? Zajímá vás, jak dopadnou vaše vztahy, jak se budete cítit nebo na co si dát pozor? Pak byste si určitě neměli nechat ujít náš speciální velký letní horoskop! 
 
Klára, redaktorka publicistiky
 
Kapela Mirai pracuje na nové desce, a tak jsme kluky vyzpovídali, v čem bude jiná než předchozí a na co se můžeme těšit na navazujícím turné. Prozradili nám také, jak vznikají jejich největší hity a jak dlouho příprava desky trvá. Dozvíte se i čemu se členové kapely věnovali před hudební kariérou. A že to jsou od umělecké kariéry hooodně vzdálené profese.
 
Karolína, on-line redaktorka
 
Pokud jste si ještě nevybrali cíl vaší letní dovolené, určitě nalistujte na stranu 98, kde vás čekají skvělé tipy na destinace, nad kterými jste doposud nejspíše pouze vzdychali na sociálních sítích. V článku Secret escape navíc najdete navíc mnoho tajných tipů travel blogerů, tak neváhejte ani chvilku a přeneste se společně s námi do okouzlujících zátok ve Francii, do smaragdové vody na Blízkém východě nebo do italských měst plných cool eventů.
 
Mariya, fashion redaktorka
 
Léto je v plném proudu a horka mohou být občas nesnesitelná. Ať už snášíte vysoké teploty dobře nebo naopak trpíte a modlíte se, aby zapršelo, nejlepší outfit pro každou ženu teď představují lehké a prodyšné šaty. Jestli zrovna jedny hledáte, inspirujte se v rubrice Stylewatch. Určitě si minimálně jeden kousek vyberete. Nebo si ho spíš přímo zamilujete!

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama