Reklama

Červnová JOY vám zaručí nezapomenutelné léto!

Nahlédněte do nejnovějšího čísla časopisu JOY s Not So Funny Any na titulce ještě před tím, než si ho koupíte. Odhalíme vám naše nejoblíbenější články.
12290

Valentina, šéfredaktorka

Jestli si po probuzení lámete hlavu, proč se vám občas zdají zvláštní sny, ve kterých například stojíte nahá uprostřed ulice nebo prožíváte vášnivou noc se svým bývalým, nalistuje rychle stranu 30 v červnové JOY. Sepsali jsme pro vás velký snář, abychom vás ujistili, že se nemusí hned jednat o známku toho, že máte sklony k exhibicionismu nebo nevěře. A tušili jste, že 12% lidí sní pouze černobíle? 

Týna, beauty redaktorka

Blíží se doba, kdy většina z nás někam vyráží. Ať už na dovolenou, výlet, fesťák nebo na víkend ke kamarádce... Ale nikdo nechce tahat těžkou tašku plnou kosmetiky. V červnovém čísle najdete nafocené miniatury oblíbených produktů, které by se vám na cesty mohly hodit. Stejně tak se vyplatí si tyhle malé varianty beauty záležitostí pořídit v případě, pokud chcete konkrétní věc pouze vyzkoušet a větší (tedy i dražší) balení si pořídit jen v případě, pokud vám bude vyhovovat. Inspirujte se na čtyřstraně "Malí spolucestující".

Mariya, fashion redaktorka

Je čas zabalit si kufry a vyrazit na dovolenou. V novém vydání JOY najdete čtyři stránky inspirace, která vám pomohou rozhodnout, co přesně si s sebou vzít. V hlavní roli se vám představí kraťasy, slip dress a top. Vytvořili jsme s nimi stylové kombinace pro každou příležitost a přihodili ještě ty nejzajímavější doplňky. Tak šťastnou cestu!

Petra, on-line redaktorka a produkční

V červnovém čísle se můžete těšit na velký rozhovor s Not So Funny Any, která nám přiblížila, jak se tvoří kosmetická značka a co vše je potřeba k vyvinutí nového veganského produktu. A nejen to! Tenhle rozhovor vás bude zaručeně bavit.

Klára, redaktorka publicistiky

V červnovém čísle vás čeká interview s hercem Honzou Komínkem. Ten nám přiblížil, jak se natáčí české seriály jako Horákovi, jaké to je, když vám skončí angažmá v seriálu a vy čekáte na další roli nebo také, co je pro něj úplně nejtěžší zahrát. Dozvěděli jsme se i čím chtěl být, než se stal hercem a dost nás to překvapilo. Co na to povíte vy?

Karolína, on-line redaktorka

Jste s přítelem či manželem dlouhé roky a je vám líto, že částečně vymizela vášeň, jiskření a celkově to příjemné napětí, které jste si užívali na začátku vztahu? Pak určitě nalistujte na článek s titulkem Víc lásky!, kde najdete tipy, jak znovu pocítit motýlky v břiše. A pokud se vás to aktuálně netýká, tak si tohle číslo určitě schovejte, jednou se to bude hodit…

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama