Reklama

Dnes vychází nová JOY se sponkami Invisibobble

Pojďme společně zjistit, co nás v zářijové JOY čeká. Odhalíme vám kouzlo doplňku do vlasů, který najdete u každého čísla, a redakce vám poodhalí články, které byste měla nalistovat jako první.
Reklama
13155

Karolína, online redaktorka

Ať nesnesete vlasy v obličeji při sportu, učení nebo během chytání bronzu, sponky nové generace sponky Invisibobble® WAVER, které najdete u každého čísla JOY, si okamžitě zamilujete! Jak už název napovídá, WAVER připomíná trojrozměrný tvar vlny, který zaručuje silné a zároveň jemné uchopení vlasů bez otlaku a bolesti hlavy. Díky speciálnímu materiálu tyto sponky vlasy bezpečně a šetrně zafixují, neškrábou a navíc nádherně vypadají.

Klára, šéfredaktorka

Coverstar nového čísla JOY je krásná influencerka Bé Hà. A když říkám krásná nemyslím jen navenek, ale i uvnitř. Mimo nádherné fotky najdete v zářijové JOY i velký rozhovor o jejím podnikání a vietnamských kořenech. 

 

Týna, redaktorka publicistiky

Vyjet letos za hranice je sázka do loterie. Nadešel proto čas začít objevovat krásy naší republiky. S redakcí jsme proto sepsali průvodce po trojici českých měst, která vás přesvědčí, že cool kavárny, designové hotely a skvělé zážitky lze zažít i u nás.

Petra, redaktorka a produkční

Všichni milujeme džíny! A díky nové JOY se dozvíte vše o jejich historii a spoustu zajímavostí! 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama