Dubnová JOY plná trendů na nadcházející sezonu

Nahlédněte do nejnovějšího čísla časopisu JOY s herečkou Nathalií Emmanuel na titulce ještě před tím, než si ho koupíte. Odhalíme vám naše nejoblíbenější články!
12126

Valentina, šéfredaktorka

Módní trendy na letošní jarní a letní sezonu mě opravdu baví! Neříkám, že každých šest měsíců obměňuji celý šatník a řídím se jen podle fashion weeků, ale pár výraznějších kousků si vždy pořídím. Letos svou skříň obohatím určitě o barevný dokonale padnoucí oblek, cokoli v levandulovém odstínu a top s výraznými rukávy. Najděte si i vy své favority v našem výběru, kde nechybí například ještě světlá džínovina, puntíky nebo neony.

Týna, beauty redaktorka

Nejen naše babičky a maminky by měly věnovat speciální pozornost očnímu okolí. Už velmi brzo si ženské tělo přestává tvořit kolagen, který zajišťuje třeba krásné pevné vlasy nebo kvalitní pleť. A protože v okolí očí je kůže velmi tenká, je potřeba ji rozmazlovat a pečovat o ni tím nejlepším způsobem, abyste nemusely řešit vrásky předčasně. Jak přesně se o tuto citlivou oblast starat se dozvíte v nové JOY. Uvidíte, že způsobů je hodně, stačí si vybrat pro vás ten nejvhodnější. 

Petra, produkční a on-line redaktorka

Zajímají vás nejnovější trendy na sociálních sítích? Chcete si svůj profil vyšperkovat k dokonalosti a stát se královnou Instagramu? Pak by vám neměl uniknout článek, který vám tohle všechno prozradí. Doporučuju! 

Mariya, fashion redaktorka

Já nikdy nepřestanu tvrdit, že kabelek není nikdy dost. Je to doplněk, který dokáže zcela proměnit náladu jakéhokoliv looku, takže čím větší sbírku máte, tím víc nových zajímavých kombinací můžete vytvořit. Nenechte si proto ujít Stylewatch, kde jsou nádherné menší kousky do ruky z obchodů i spoustu nápadů, s čím je nosit.

Klára, redaktorka publicistiky

Už za měsíc se dočkáme finále věřím, že nejen mého nejoblíbenějšího seriálu. Tím není nic jiného než Hra o trůny. Titulku dubnového čísla zdobí jedna z hvězd GOT – Nathalie Emmanuel. V rubrice Coverstar se tak dozvíte nejen zajímavostí o ní, ale i o Game of Thrones. Jaká byla první role herečky, jak vychází s kolegy a kde jinde můžete exotickou krásku ještě vidět? To, a ještě mnohem více se dozvíte na straně 20!

Karolína, on-line redaktorka
V tomto čísle je jeden super motivační článek, který bychom si měly dát všechny třeba na lednici. A ne, není to ten se skvělými tipy, jak vyrýsovat břicho do plavek. Mluvím o článku, který radí, jak si přestat dělat hlavu z názoru okolí a chovat se tak, jak nám velí hlava v kombinaci se srdcem.

sledujte nás na instagramu