Reklama

Dubnová JOY ve znamení nových trendů napříč všemi rubrikami

Buďte v obraze díky novému číslu časopisu JOY s nádhernou Karolínou Mališovou na titulce. Ke každému číslu jako bonus slevové kupony SHOPPING FEVER!
Reklama
12847

Klára, šéfredaktorka

Dubnové číslo je zaměřené na nové trendy, které vás nesmí minout. Fashion story jsme fotili s krásnou Karolínou Mališovou, která vás provede TOP 10 módními trendy sezony. Cover nám zdobí Kája v dokonalých šatech s falešným peřím. Uvnitř ji najdete jako byznys woman v cool dámském obleku i jako "pravou blondýnku" v monochromatickém looku. Jaké další kousky vám v SS2020 nesmí chybět, to se dozvíte v našem módním editoriálu. 

Týna, redaktorka publicistiky

Ruku na srdce, na sociálních sítích trávíme podstatnou část dne. Někdo jen rád sleduje instagramové účty a stories svých oblíbených influencerů a uživatelů, někdo bere Instagram i jako svoji pracovní a byznysovou platformu. Ať už patříte do první, nebo druhé skupiny, v nové JOY se vám určitě bude hodit článek o největších trendech na sociálních sítích pro rok 2020. Jaké hashtagy používat? Proč už se nevyplácí používat výrazné filtry? A ohrozí TikTok existenci jiných sítích? Na to vše najdete odpovědi v dubnovém vydání.

Petra, produkční a online redaktorka

Který článek bych vám doporučila z nové JOY, která je nabitá trendy pro rok 2020? Právě ten o tom, jak trendy vznikají a kdo způsobí to, že se v následující dekádě budete chtít balit do peří a neonů! Možná si ani neuvědomujete, kdo všechno na vás má vliv a co všechno se stane, pokud sledujete ty správné lidi na Instagramu!

Karolína, online redaktorka

Celebritami se inspirujeme při nakupování, vybírání každodenních outfitů i během cestování. Proč se jimi neinspirovat i během cesty za vysněnou postavou? V nové JOY najdete 8 zázračných diet, které milují slavní. Tak poctivě čtěte a hurá do plavek!

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama