Květnová JOY vás sveze na EKO vlně

Nahlédněte do nejnovějšího čísla časopisu JOY s herečkou a zpěvačkou Lucy Hale na titulce ještě před tím, než si ho koupíte. Odhalíme vám naše nejoblíbenější články!
12227

Valentina, šéfredaktorka

Přes týden "nesnídám" v podstatě nic jiného než smoothies, jelikož většinou jsem ráda, že se mi vůbec podařilo vstát po třetím oddálení budíku. A to bohužel znamená, že mi moc času na připravení dokonalých vajec Benedikt nezbývá. Proto je pro mě ideálním řešením nasypat všemožné ingredience do mixéru a za minutu už popíjet vitaminovou bombu. A u toho se líčit, žehlit si vlasy, hledat mobil... protože není čas ztrácet čas! Mám už sice své osvědčené kombinace a triky (banán například dejte vždy na noc do mrazáku – vytvoří pak mnohem krémovější konzistenci celého nápoje), ale občas to přece jen chce něco nového a neokoukaného. Proto teď plánuji vyzkoušet všech pět receptů na smoothies, které najdete v květnové JOY. Napadlo by vás třeba si do svého oblíbeného mixu přihodit polníček, který je plný vitaminu C?

Týna, beauty redaktorka

Naštěstí se už všeobecně začínáme více zajímat o složení kosmetiky, o budoucnost obalů, ve kterých je zabalená, a o celkový ekologický dopad na planetu. V článku "Smart Beauty" najdete spoustu tipů na konkrétní značky, které se snaží jít zelenější cestou a vysvětlivky nejrůznějších eko znaků. Věřím, že vám článek pomůže odhodit předsudky a vyzkoušíte nějaký nový green produkt.    

Mariya, fashion redaktorka

Jak já miluju jemné pastely! A určitě nejsem sama. Všechny něžné odstíny jsou jak stvořené pro jaro. Skvěle v nich zapadnete mezi nádherné rozkvetlé stromy a keře. Taky po několika zimních měsících v černé a šedivé, budou jako závan čerstvého vzduchu. V nové JOY nyní najdete celé čtyři stránky s těmi nejkrásnějšími kousky a v těch nejsladších tónech. 

Klára, redaktorka publicistiky

Neznám nikoho, koho byl film Bohemian Rhapsody nedostal. Poté, co Rami Malek získal Oscara, jsme se mu podívali na zoubek. Jak reagovala sestra Freddieho Mercuryho, když spatřila Ramiho namaskovaného tak dokonale, že vypadal zcela identicky jako frontman kapely Queen? A jak se teď už oscarový herec živil, než se proslavil? To se vše dozvíte v rubrice Idol.

Karolína, on-line redaktorka

Z reakcí našich čtenářek mám pocit, že JOY čtou samé podnikavé holky, které touží po hezkých věcech a nezapomenutelných zážitcích. Každá sranda však něco stojí, proto mě naprosto nadchnul článek s patnácti geniálními triky, jak si snadno vydělat peníze – na módní novinky nebo třeba letní výlety.
 

Petra, produkční a on-line redaktorka

Dvanáct věcí, které nám pomohou zlepšit svět! Stačí malé krůčky, které povedou k velkým činům. Stačí se zamyslet a začít. Pojďte do toho s námi.