Lednová JOY odhalí tajemství hormonálních zákonů

Na jaké články z nové JOY s Ashley Graham na titulce se můžete těšit?
11927

Valentina, šéfredaktorka

Konec roku se blíží a my se proto našich JOY friends, které na našich stránkách vídáte, zeptali, jestli v tom novém chystají něco speciálního nebo si dali konkrétní cíle, kterých by rádi dosáhli. Inspirujte se předsevzetími pátnacti celebrit a influencerů a sami se vydejte za svými sny co nejdříve! 

Týna, beauty redaktorka

V lednovém čísle si určitě přečtěte článek naší redaktorky Klárky o neobvyklých modelkách a o tom, jak se posouvají měřítka krásy. Za sebe vám ale doporučuji článek o tom, co všechno můžete pro sebe udělat hned ráno po probuzení. A teď mluvím o té beauty stránce. Mám takový pocit, že tyhle tipy se vám budou hodit hlavně po silvestrovské (nebo jiné) party.

Mariya, fashion redaktorka

Vše je o detailech. V módě to podle mě platí víc, než jinde. A když jde o perfektní silvestrovský look, tak výběr doplňků je absolutně klíčový. Proto na vás v nové JOY čekají celé čtyři stránky s těmi nejkrásnějšími sandálkami i lodičkami, kabelkami, šperky a ozdobami do vlasů. Ať je vaše novoroční noc, tou nejkouzelnější nocí v roce!

Klára, redaktorka publicistiky

V lednové JOYce se můžete těšit na výčet všech modelek, které tak trochu vyčnívají z davu. Protože být jiná se nosí! Už nemusíte mít míry 90-60-90, abyste se mohly procházet po mole. Ve světě totiž bodují plus size modelky jako naše coverstar Ashley Graham a další krásky, které rozhodně nepatří mezi ty mainstreamové. O jaké se jedná se dočtete v novém čísle. 

Týna, foto editor

K zimním večírkům samozřejmě patří koktejly. Co byste ale řekli na to, že by se z vašich oblíbených drinků staly moučníky? Pokud milujete sladké, rozhodně nalistujte rubriku Food, kde se dozvíte, jak připravit netradiční dezerty podle slavných koktejlů. Tip na silvestrovské pohoštění jak vyšitý!

Petra, redaktorka joyonline.cz a produkční

Najít perfektní make-up, který vám sedne jako druhá kůže je nelehký oříšek! V naší beauty story jsme pro vás vybrali ty nej novinky, a vy si tak můžete vybrat ten pravý přesně pro vás. Bezchybně sedícím make-upem totiž začíná každý dokonalý look!

Karolína, redaktorka joyonline.cz

Hormonální zákony. To je věc, kterou by měla znát každá žena. Život je potom totiž mnohem jednoduší! Hormony ovlivňují chování, kvalitu pleti i mnoho dalšího, tak čtěte pozorně!

sledujte nás na instagramu