Reklama

Letní dvojčíslo se zázračným kelímkem od Oriflame právě v prodeji!

Přečtěte si, jaké články podle redakce JOY musíte nalistovat jako první!
Reklama
12973

Klára, šéfredaktorka

Velký letní fitness speciál, u kterého najdete kosmetické překvapení v podobě zázračného kelímku, je tu! Nemusíte se bát, že ho nestihnete koupit, v prodeji bude totiž hned dva měsíce. (Na další JOY se můžete těšit 16.7.) V novém dvojčísle najdete cviky a tipy od nutriční poradkyně, díky kterým si vypracujete bikini body do léta. Mojí srdcovkou je také článek Dospělá? Teď ne díky!, se kterým se vrátíte do dětství. A pokud vás zajímá, co letělo v době toho mého, nevynechejte úvodník.

Petra, on-line redaktorka a produkční

V nové JOY by vám rozhodně neměl uniknout článek o českých brandech, které jsme se rozhodli v této nelehké době podpořit. Zejména pokud si plánujete pořídit něco na sebe, bude se vám hodit materiál o českých návrhářích, které stojí za to znát a do jejich modelů investovat. Já letos rozhodně neodolám a udělám ve své skříni místo ne jednomu kousku! Podpořte i vy lokální značky!

Týna, redaktorka publicistiky

Poslední měsíce byly pro českou kulturu náročné. Spousta kapel ale ani v této době nezahálela a do světa vypustila nové desky. Je to i případ skupiny Slza, jejíž členi vyrazili do Anglie, kde spojili síly s producenty světové megahvězdy Lewise Capaldiho. Výsledkem je povedené třetí album, které kapelu navedlo na nový hudební směr. Co všechno se změnilo, jak probíhá proces skládání písniček a proč je důležité být v kontaktu s fanoušky, o tom všem se rozpovídal v rozhovoru v rubrice Idol zpěvák Slzy Petr Lexa.

Sandra, art director

Myslím, že teď, víc než kdy dřív, jsme dostali možnost zastavit a zamyslet se nad vším možným. Hlavně nad tím, co je pro nás důležité a co opravdu potřebujeme. Bylo krásné sledovat, jak se příroda kolem mění, když z ní zmizí konzumní běsnění. Přála bych si, aby dostala víc času. Snad ho pro ni získám ještě další trošku svým přístupem po zbytek svého života. Oceňuju každou radu, jak být pro přírodu menší zátěží, proto mě v naší nové JOY potěšili články We love fair fashion a Green living! Jestli milujete zelenou stejně jako já, nenechte si je ujít.

Karolína, on-line redaktorka

Stěhování, slevové akce na mých oblíbených e-shopech a kuchyň bez elektriky (čti spousta take away dobrot). Co to znamená? Vítr v peněžence! Proto jsem kolegyním moc vděčná za článek, který je plný rad, jak za 3 měsíce ušetřit až 30 tisíc. Teď už jen přesvědčit samu sebe, že je dobré odložit je na horší časy a nekoupit si vysněnou kabelku. Achjo!

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama