Reklama

Listopadová JOY hýří barvami!

Zjistěte vše o vztazích holek s holkama či o nové randící aplikaci!
Reklama
12606

Klára, zástupkyně šéfredaktorky 

Naše listopadové číslo se nese v duchu barevného podzimu. Barvami nejsou prostoupeny jen rubriky z 
Fashion a Beauty oblasti, ale i rubrika Intimity. Barvy duhy jsou symbolem LGBT hnutí, a právě na vztahy holky s holkama jsme se v tomto čísle zaměřily. Na stránce 100 tak najdete odpovědi na všechny otázky, které vás o tématu vztahu se ženou vždy zajímaly, ale bály jste se zeptat.

Petra, online redaktorka a produkční

Baví vás nejstylovější kuchař v republice Přemek Forejt? Pak by vám určitě neměl ujít rozhovor, který najdete v nové JOY! A co se dozvíte? Třeba to, co by uvařil holce na prvním rande nebo proč má během dne nastavené budíky na telefonu. Tenhle rozhovor si rozhodně užijete!

Mariya, fashion redaktorka

V novém čísle jsme vyhlásili bojkot šedi. A to včetně podzimního šatníku, kdy se většina lidí začíná halit do tmavých kabátů. Jděte jinou cestou a zařaďte do svých každodenních outfitů jasné a zároveň hluboké barvy. Vyberete si fialovou, oranžovou, bordó nebo zelenou?

Týna, beauty redaktorka

Doporučuji vám se zaměřit na novou kosmetickou rubriku "Beauty hacks". V každém čísle pro vás vybereme jednu rostlinu nebo ingredienci a ukážeme, jak se dá využít ve světě krásy – doma, s pomocí běžných věcí, které máte většinou doma. Tentokrát se dozvíte, jak se dá kouzlit s levandulí.

Karolína, online redaktorka

Bez debat podporujeme dny i víkendy off-line, ale na druhou stranu považujeme své smartphony za obrovské pomocníky. V nové JOY vám ukážeme, že Instagramem a Tinderem to nekončí a doporučíme vám hned osm božích aplikací, které dost možná ještě neznáte.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama