Reklama

Nová JOY s kosmetickým překvapením Astrid vás vezme do šťastné budoucnosti!

Lednové číslo, které již máte možnost držet v ruce (v prodeji je od 12. prosince 2019) by se dalo popsat jako takový malý tahák pro šťastný a úspěšný rok 2020 okořeněný silvestrovskými tipy na outfity i líčení.
Reklama
12699

Pohodlně se usaďte a začtěte se do tipů redakce JOY, které vás nasměrují rovnou k těm nejzajímavějším článkům. A začínáme, kým jiným než Klárou Tomkovou, pod jejíž taktovkou JOY vzniká…

Klára, pověřená vedením redakce JOY

Lednové číslo je zaměřené na budoucnost. Na lepší já po Novém roce. Najdete v něm tipy od profesionálky Michelle Losekoot, jak být úspěšná na sociálních sítích. Také zjistíte, jak vyzrát na papírování i úřady, nebo třeba odhalíte top 20 destinací, kam se v roce 2020 vydáte. I když vybudovat si své lepší já na pevných základech a díky odhodlání a dřině za to dozajista stojí, s novou JOY můžete dát průchod i vašemu ezo já. A nechat si díky velkému horoskopu na celý rok vyvěštit, co vás čeká. Pro každé znamení je v astro speciálu připraveno info o tom, jaké bude vaše nejlepší část roku, jací muži budou stát za to a co se vás naopak v dalším roce už týkat nebude.

Sandra, art director

Nejzářivější noc v roce se blíží! Oslavte Silvestra v tom nej outfitu podle posledních trendů. Nechte se inspirovat naším fashion editorialem na straně 68, ve kterém najdete 7 modelů právě pro tuto příležitost. Nejen stylové oblečení, ale i krásný make-up a vlasy. Nafotily jsme ho pro vás v jednom z nejluxusnějších pražských klubů. Doufám, že budete stejně nadšení jako my! 

Kristýna M., lifestyle redaktorka a fotoeditorka

Cestování je prostě láska! Pokud sdílíte podobný názor, tak si nalistujte rubriku Idol. V ní vás čeká totiž rozhovor s cestovatelem a spisovatelem Ladislavem Ziburou. Nečekejte ale jen nějaké tipy, do jaké země byste rozhodně měli vyrazit. Princ Ládík, jak si sám říká, se rozpovídal hlavně o tom, jak Instagram mění celé smýšlení o cestování, nebo proč není vždy dobré číst průvodce.

Petra, produkční a online redaktorka

Který článek bych vám doporučila z nové JOY? Určitě ten o hubnutí bez toho, aniž byste navštívili posilovnu! Že to zní jako sen? Ale není! Je to skutečnost! Postavu si můžete vytvarovat i bez drsné diety a dřiny ve fitku. Stačí jen znát ty správné tipy a triky – které vám samozřejmě prozradíme! Takže hurá do trafiky pro novou JOY!

Karolína, online redaktorka

Mám radost, že se stále více lidem přestávají líbit ideální životy uživatelů sociálních sítí a stále častěji jsou sledovány příběhy lidí bez cenzury. Život prostě není vždy peříčko a nese s sebou spoustu povinností – příjemných i nepříjemných. A právě proto můžete v nové JOY najít kromě oblíbených módních a beauty tipů také článek na míru vašemu dospělému já. O daňovém přiznání, žádosti o zvýšení platu, nemocenské a třeba i mateřské dovolené, na kterou opravdu nemá nárok každá maminka po porodu…

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama