Reklama

Nová valentýnská JOY s Kazmou a Andreou Kalousovou právě na stáncích!

Nakoukněte s námi to nového čísla JOY na téma Influenceři 2.0.
Reklama
12746

Klára, šéfredaktorka

V novém čísle najdete spoustu článků o tzv. influencerech 2.0, tedy o těch, kteří ukazují život, jaký je. Na toto téma se rozpovídal i náš jedinečný sloupkař Petr Cífka. Ten sarkasticky glosuje o tom, jakou měl radost z prvotního boomu Instagarmu, díky kterému měl příval sexy slečen v bikinách díky smartphonu 24/7. To ale jen do doby, kdy obnažené influencerky začaly doplňovat fotky svých zadečků duchaplnými citáty Nelsona Mandely...

Karolína, online redaktorka

Na téma Influenceři 2.0 jsem se v novém čísle rozpovídala i já. Kromě tipů na profily, které berou svůj profil s nadhledem a jednoznačně vás pobaví, jsem se vám snažila nastínit také to, jaká může být práce influencera dřina. Fakt! A třešničkou na dortu celého článku je fenomenální Celeste Barber. Proč dělá to, co dělá? A jak to celé začalo? I to se dozvíte v nové JOY!

Týna, beauty redaktorka

V novém čísle JOY najdete moje dva na vlastní kůži vyzkoušené cestovní tipy. Zanzibar a Tulia Unique Beach resort bude to pravé pro všechny milovníky luxusu a ničím nerušené romantiky, Srí Lanka zase nadchne všechny, kdo touží po dobrodružství a akci. Moje dojmy a postřehy si můžete přečíst v rubrice cestování. Věřím, že vás to bude bavit. 

Petra, produkční a online redaktorka

Co bych vám doporučila z valentýnské JOY? Jednoznačně intimity od A do Z. Vše, co jste chtěli vědět o sexu jsme se vám rozhodli seřadit podle abecedního pořadí. Zaručujeme vám, že tenhle materiál vás bude rozhodně bavit. A doporučujeme se tuhle sexy abecedu naučit zpaměti. Váš miláček to dozajista ocení.

Týna M., redaktorka publicistiky

Valentýnská titulka je tento rok pro nás speciální - na dávce roztomilosti jí totiž přidává zamilované duo krále pranků Kazmy Kazmitche a jeho přítelkyně, modelky a zakladatelky módní značky Tigi Andrey Kalousové. V rozhovoru v rubrice Coverstar se pak oba rozpovídali o tom, jaké to je vést vlastní byznys, jak a zda vůbec se dnes dá ještě uspět bez sociálních sítí nebo o tom, k jakým velkým projektům může vést i taková maličkost, že se vám na dovolené začne stýskat po kočkách. Prostě a jednoduše - valentýnské čtení trochu jinak!

Sandra, art director

Pokud je váš start do nového roku taky v tak hektickém duchu jako můj a jedno z vašich předsevzetí bylo "udělám si víc času na sport", určitě vás potěší náš materiál v sekci BODY. Jednoduché cviky na celé tělo, které zvládnete kdykoli to potřebujete! #fitspiration

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama