Reklama

Prosincová JOY jako nejlepší parťačka pro nezapomenutelné Vánoce

Vyzkoušejte naše recepty na cukroví bez cukru a než zacinká trouba, můžete se třeba vzdělávat z gauče...
Reklama
12667

Klára, pověřená vedením redakce JOY

V prosincovém čísle máme jednoho z nejzajímavějších idolů vůbec. Je jím mladý vědec Jan Lukačevič, který se jako první u nás snaží o popularizaci vědy na sociálních sítích. Jeho profil vám určitě doporučuji sledovat, dozvíte se tam denně spoustu zajímavostí ve stravitelné formě. V rozhovoru nám prozradil, jakou nejvíce netypickou věc pro vědce dělá a taky to, jak dospěl k vypěstování salátu a ředkviček v podmínkách jako na Marsu, kam se asi brzy lidstvo podívá. 

Týna, beauty redaktorka

Protože kosmetické dárky patří mezi ty vůbec nejoblíbenější, připravila jsem pro vás článek na toto téma spolu s nafocenými produkty, které se podle mě skvěle hodí jako dárek pod stromeček. Jestli tedy hledáte inspiraci a chcete své blízké letos opravdu potěšit, načerpejte inspiraci na straně 42 ve vánočním čísle JOY. 

Mariya, fashion redaktorka

Já osobně jsem nadšená z našeho nového fashion editoriálu. Určitě si nenechte ujít nejvíc cozy looky na svátky. Huňaté svetry a mikiny, pleteniny, pyžámka a košilky, jednoduše vše pro nejstylovější domácí pohodu.

Karolína, online redaktorka

Ač se běžně starám jen o web, tentokrát jsem dostala příležitost zapojit se i do přípravy článků pro aktuální číslo časopisu JOY a rozhodně bych vám doporučila odložit čtení rubriky intimity na dobu, kdy budete se svým partnerem. Jsou dvě možnosti, jak to dopadne. Buď se skvěle pobavíte, nebo to zafunguje jako hodně žhavá předehra…

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama