Prožijte s prosincovou JOY ty nejšťastnější svátky!

Tipy na dárky i blyštivá móda! To i mnohem více se dočtete v nové JOY, která vychází 15. listopadu. A teď už malé odhalení článků, které nejvíce baví redakci...
11865

Valentina, šéfredaktorka

Kdy jindy si užít metalické látky a třpytivé odlesky, než v období vánočních a novorčních svátků? Já tedy stříbrné kousky vyhledávám celoročně, ale teď vyloženě nevím, co si pořídit dřív. Jde vybírat z nekonečna barev, střihů, stylů... Přesvědčte se samy v naší fashion ochutnávce na s. 76.

Petra, produkční a redaktorka joyonline.cz

Nejen v období Vánoc by měl dělat člověk dobré skutky a přemýšlet, kde by mohl být nápomocný. Právě proto jsme pro vás dali dohromady výběr nejrůznějších nadací, které jsou pro nás něčím zajímavé, máme k nim vztah nebo se nám zkrátka líbí jejich vize. Pokud jste právě ve fázi, kdy hledáte kde pomoct, náš seznam vás určitě bude inspirovat. A kdo ví... Třeba se s vámi i někde potkáme! 

Mariya, fashion redaktorka

Začíná přituhovat a je ten pravý čas pořídit si cool zimní doplňky. Čepice, šály, rukavice - nová výbava vám nesmí chybět! Top kousky najdete v rubrice Stylewatch, kde je i skvělá inspirace z ulice, jak a s čím je kombinovat. Určitě se mrkněte!

Klára, redaktorka publicistiky

V nové JOY se můžete těšit na článek o Eddiem Redmayne, který získal Oscara za roli Hawkinga ve filmu Teorie všecho (pokud jste neviděli, doporučuji všema deseti), a který aktuálně září ve dvojce Fantastických zvířat. Druhý díl je plný překvapení - jaká je Brumbálova orientace a byl Voldemortův had vždy žena? Stejně tak je plný překvapení i článek o Eddiem. Zjistíte například, proč si na premiéru Teorie všeho oblékl brčálově zelený oblek nebo s jakým členem královské rodiny chodil do školy.

Týna, beauty redaktorka

Ve vánočním čísle byste si podle mě měli určitě přečíst tipy na beauty dárky pro vaše nejbližší – maminku, kamarádku a pro něj. Nějaká ta kosmetika patří mezi nejčastější radosti, tak třeba vás tato trojstrana inspiruje k nákupu a budete mít potom alespoň část dárků vyřešených. 

Karolína, redaktorka joyonline.cz

Protože letos oslavíme první Vánoce, které bude můj syn vnímat, moc se těším na tipy na jedlé dárky, které doma připravíme, zabalíme, ozdobíme a potom darujeme. Určitě to taky zkuste! Dá to sice víc práce než objednat drobnost na eshopu, ale rozhodně to obdarovaného zahřeje u srdce.