Reklama

Říjnová JOY plná trendů pro podzim i zimu a dalších kouzelných tipů

Prozradíme vám, které články jsme v redakci JOY nalistovali jako první!
Reklama
12556

Valentina, šéfredaktorka

Cestování je moje největší životní vášeň, a proto vám z říjnové JOY musím jednoznačně doporučit článek 30 míst, která chcete vidět. Představujeme v něm ty nejzajímavější destinace pro všechny, kdo nevydrží moc dlouho na jednom místě a nejradši by poznali úplně celý svět. Ale varuji vás předem, nebudete vědět, na jakou dobrodružnou cestu se vydat dřív. Já se teď nemůžu rozhodnout mezi výletem na solné pláně v Bolívii a výpravou do divoké přírody Faerských ostrovů. Schválně, které místo učaruje vám...

Karolína, online redaktorka

Máte pocit, že vám život utíká mezi prsty? Nesnášíte stereotyp? Pak hned nalistujte na článek, kde se dočtete 33 věcí, které byste měli bezodkladně prožít, protože život nepočká!

Týna, beauty redaktorka

V novém čísle JOY se dočtete, co může znamenat, když se vám zničehonic udělají pupínky na bradě nebo možná konečně zjistíte, proč se vám mastí vlasy. Na některé neduhy na kráse totiž mohou být drahé krémy a další přípravky krátké a vy tak možná zjistíte, že stačí změnit něco malého ve svém životním stylu a rázem máte vyhráno s problémem, který vás trápí už delší dobu. 

Klára, redaktorka publicistiky

Naší říjnovou coverstar není nikdo jiný než hvězda seriálu Euforie Zendaya. V článku o kudrnaté krásce se dozvíte, jak překonala strach z výšek při natáčení filmu Největší showman, kdo ji inspiroval k roli Mary Jane ve Spidermanovi i zákulisní informace o její nejnovější show, kterou sleduje i Leonardo DiCaprio!

Mariya, fashion redaktorka

V novém čísle JOY si rozhodně nesmíte nechat ujít přehled těch nejžhavějších módních trendů.  Od kostky a volánků, přes patchwork až k nepřehlédnutelným ramenům. Tuto sezonu se můžete opravdu vyřádit.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama