Únorová JOY vám pomůže vyzrát na randění přes aplikace

Objevte část toho, co vám prozradíme v nové JOY se zpěvačkou Camilou Cabello na titulce!
11975
Valentina, šéfredaktorka

Vůně jsou velmi osobní záležitostí. Občas trvá dlouhá léta, než objevíte tu svou. Takovou, kterou nechcete vyměnit za žádnou jinou. Nám v redakci se to už všem povedlo, našly jsme své celoživotní srdcovky. Nalistujte stranu 50, kde se můžete inspirovat naší TOP osmičkou. Třeba se zamilujete stejně jako my! Na své si přijde každá z vás, jde o opravdu pestrý mix – nechybí sladší tóny či silné kořeněné kombinace, ale ani roky prověřená klasika.

Týna, beauty redaktorka

Z březnového čísla vám doporučuji svoji nejoblíbenější rubriku, na které mě baví pracovat každý měsíc úplně nejvíc. Hned na druhém místě je focení beauty story, ale o té někdy příště. Jde o rubriku Beauty shop, v níž vám tentokrát představím trendy beauty drinky. Dočtete se tady jak fungují, jaké zázraky dokážou s vaší pletí, a ještě objevíte další zajímavé nebo inovativní produkty ze světa krásy. Zkusili jste už někdy masku na rty nebo super rychlý odstraňovač nehtové kůžičky?

Petra, produkční a on-line redaktorka

Co jiného bych vám já, největší milovnice Sexu ve městě v redakci, mohla doporučit než právě článek o holkách z tohoto kultovního seriálu?! Rozhodně byste si neměli nechat ujít dvoustranu věnovanou jejich top hláškám, které ženy na celém světě používají už roky a pořád jsou aktuální a vtipné! Tak schválně, znáte je všechny?

Mariya, fashion redaktorka

Čeká vás žhavé rande? Pořádně se na něj připravte a vyzbrojte se těmi nejsvůdnějšími zbraněmi. Hebký samet, sexy krajka, neodolatelná průhlednost a odvážná lakovaná kůže i latex. To jsou materiály, které vašemu vyvolenému zatočí hlavu. Připravili jsme pro vás celé čtyři stránky s produktovými tipy, tak si z nich sestavte dokonalý outfit!

Klára, redaktorka publicistiky

Skejťáci jsou neuvěřitelně cool, a přesně proto jsme si pro rozhovor do únorového čísla jednoho vybrali. A to nejen tak ledajakého. Rovnou toho nejlepšího z ČR. Max Habanec si s námi popovídal o své knize, skatu či o olympiádě v Tokiu, na které se skateboarding poprvé v historii objeví.

Karolína, on-line redaktorka

Mě sice Tinder mánie minula, ale ze všech stran slyším, jaká je to zábava. Alespoň pro muže. Pro ženy je tento druh seznamování často spíš zdrojem zklamání. Většině nepříjemných situací se však dá zabránit. Jak na to? To se dočtete právě v nové JOY!
 
Týna, fotoeditor
 
Milujete éru počátku 20. století, kabaret a burlesku? Pokud jste odpověděly třikrát ano, nalistujte rubriku Kariéra, kde najdete rozhovor s tanečnicí a performerkou Miss Cool Cat, která patří mezi českou špičku v tomto oboru. Jo a mimochodem, burleskní show v pražském divadle Royal, kde také vystupuje, patří mezi must-see akce!

 

sledujte nás na instagramu