Užijte si s listopadovou JOY útulný podzim!

Relax a nohy v teple. A k tomu nejoblíbenější články redakce časopisu JOY, který je právě v prodeji!
11799

Valentina, šéfredaktorka

Podzimní večery a víkendy jsou jako stvořené pro domácí kosmetické rituály. Proto si přečtěte náš opravdu podrobný článek o maskách, abyste věděla, jak a kdy je používat. A pokud si myslíte, že masky se dávají jen na obličej, vyvedeme vás z omylu!

Klára, redaktorka publicistiky

V listopadové JOY se dozvíte o nejpodivněších sexuálních uchylkách světa. Už jste slyšeli třeba o Toonofilii? Tyto jedince vzruší pouze postavy z komiksů. #spidermanebojse

Týna, beauty redaktorka

Jestli se chcete na chvíli rozněžnit, nalistujte na stránku, kde je beauty story s cruelty-free dekorativní kosmetikou. Na zvířatech NEtestované a ve většině případů i veganské produkty jsme vyfotili společně s králíčky. Varování: kromě toho, že budete chtít možná vyzkoušet přírodní řasenku, oční stíny nebo třeba make-up (nebo všechno), pravděpodobně si budete chtít domů pořídit i chlupatého mazlíčka.

Petra, produkční a redaktorka joyonline.cz

Hygge – nejčastěji používané slovo posledních let! Chcete i vy vědět, co se skrývá za šťastným a spokojeným životem Dánů, kteří se řadí mezi nejšťastnější národy světa? Pak by vám určitě neměl uniknout článek na toto téma. Nedejte letos podzimní depce šanci a naučte se aplikovat si štěstí a pohodu ve větším než malém množství! Buďte hygge! 

Mariya, fashion redaktorka

Povzdechnete si někdy před zrcadlem, že nemáte zrovna míry modelky? Zahoďte tyto myšlenky za hlavu a inspirujte se tím, jak se dají ženské křivky skvěle obléknout. Ty nejstylovější looky vám předvedou plus size stars Ashley Graham, Iskra Lawrence, America Ferrera a Tanesha Awasthi, které se za své centimetry v pase rozhodně nestydí.  

Týna, foto editor

Akce a večírky volají, ale vy máte maximálně tak chuť se zahrabat pod peřinu a koukat na seriál? Naprosto v pořádku! O tom, jaké výhody má občas hodit svůj společenský život do offline režimu a nevytáhnout paty z domu, se dočtete v článku Love My Granny Life. Takže nohy nahoru, zabalit se do deky a už si jen užívat to nejlepší kombo ever – Netflix & Chill! 

Karolína, redaktorka joyonline.cz

A pokud nemáte inspiraci, na co koukat, nebo třeba co číst, rozhodně nalistujte stranu 94. Najdete tam spoustu našich filmových i knižních srdcovek!

sledujte nás na instagramu