Reklama

Vychází nová halloweenská JOY s beauty produkty Dermacol!

Poznávacím znamení nového čísla je tentokrát nádherná coverstar Sharlota.
Reklama
13255

Karolína, online redaktorka 

Kromě spousty skvělého čtení najdete i tentokrát u každého výtisku něco pro radost. A bude jen na vás, zda si vyberete časopis JOY s lakem na nehty nebo s multifunkčním líčidlem na rty a tváře značky Dermacol. Já osobně se nejvíc těším na lak v odstínu 05 Punk red. Skvěle totiž prozáří podzimní šeď! 

Klára, šéfredaktorka 

Milé čtenářky v listopadové JOY Vás čeká halloweenská nálož! Mně osobně absolutně fascinuje strašidelné líčení talentované make-up artistky Koki, které najdete jak v tištěné verzi, tak na našem Instagramu a Facebooku JOY Czech Republic. Vyzkoušíte si nalíčit upíra nebo mořskou pannu?  

Kristýna, redaktorka publicistiky 

Česká rapperka a naše listopadová coverstar Sharlota letos vydala album, které považuje za svůj dosud největší hudební projekt. V rozhovoru se rozpovídala o tom, jaké to je být umělcem v letošním hektickém roce i o své začínající filmové dráze. 

Sandra, art director 

Sezona rýmy je tady, a tak jsme si pro vás připravily test, díky kterému zjistíte, co udělat pro svou imunitu. Vsaďte se, že další nachlazení zvládnete o moc lépe! 

Petra, produkční a redaktorka 

Bojíte se rádi? Pak se pojďte bát s námi! Připravili jsme pro vás seznam “bubu” filmů, které rozhodně stojí za zhlédnutí! Jen doporučujeme mít alespoň trochu rozsvíceno a pocuchané nervy uklidňovat vaší oblíbenou čokoládou!  

P.S. Před spaním se nezapomeňte mrknout pod postel! Huuuuuuuuu! 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama