Reklama

Zářijová JOY ve znamení sebezdokonalování a inspirace úspěšnými ženami

Prozradíme vám, které články jsme v redakci JOY nalistovali jako první!
Reklama
12499

Valentina, šéfredaktorka

Víte, na jakou “ověřenou” poučku byste měli hned zapomenout? Na tu, že s rodinou a kamarády se nikdy nepodniká. Máme pro vás hned pět příkladů toho, že to může fungovat. A to velice dobře. Když sdílíte nadšení pro stejnou věc, navzájem se doplňujete a jste ochotní pracovat stejnou mírou, můžete ze svého blízkého vztahu v byznysu jen těžit. Seznamte se s příběhy nakladatelství Došel karamel, globální beauty značky Benefit, food fenoménu Deliciously Ella, e-shopem s náramky Mokama a fitness duem Tone It Up! 

Karolína, online redaktorka

Ne každý dokáže vystoupit před dav lidí a vyjádřit, co má na srdci. A je to v pořádku. Kdybychom všichni disponovali stejnými dovednostmi, byla by to nuda. Ovšem mluvení před větším či menším publikem se nikdo z nás nevyhne. Ať už jde o referát ve škole, obhajobu diplomové práce, proslov na firemním večírku nebo prezentaci nápadů na poradě, každého to někdy v životě potká. A proto pro vás máme tipy, jak mluvit před publikem ve spolupráci s #holkyzmarketingu. Čtěte pozorně a nervozitu už příště hoďte za hlavu!

Petra, online redaktorka a produkční

Pokud jste si mysleli, že o sexu víte všechno – vyvedeme vás z omylu! Zjistili jsme pro vás 30 vtipných faktů o sexu, které rozhodně musíte znát. Zábava zaručena, nové poznatky k nezaplacení! Tenhle článek si určitě nenechte ujít.

Klára, redaktorka publicistiky

Naší zářijovou coverstar je influencerka Camila Coelho, která má na Instagramu celých 8,2 milionu odběratelů. Díky své fanouškovské základně a neskutečné píli se stala osmou nejlépe placenou fashion influencerkou světa. V článku se dozvíte, kolik vydělává za post ona i sedm nejlépe placených osobností Instagramu, kteří se umístili před ní. Částky jsou to opravdu závratné...

Mariya, fashion redaktorka

Kdo miluje extravaganci a neokoukané kombinace, ať rychle nalistuje náš fashion editorial. Nafotili jsme pro vás originální spojení na první pohled k sobě se nehodících kousků, ve kterých budete za královnu stylu.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama