3 neobvyklé věcí, bez kterých šéfredaktorka Klára nevyrazí na dovolenou

Tohle příště s sebou!
13116

Nebudu vám tady psát o tom, že si máte na dovolenou vzít opalovací krém, repelent a dobrou náladu. Podělím se s vámi o věci, které nejsou součástí našich batohů už od prvního táboru, ale možná by být měly!

 

1. Lazy bag

 

Tohle je naprosto boží vychytávka na každou chatu s kamarády, vodu i výlet k moři (umí i plavat). Lazy bag se sbalí do mini sáčku, neváží skoro nic, ale vejdou se na něj až dva lidi. Teď jsme byli s kamarády na Moravě a vzhledem k sezení bez opěradel se stal můj nafukovací vak nejoblíbenějším místem pro chill. A lehnout si na něj uprostřed vinohradu nebo s výhledem na skokánky v Harrachově jako na fotce níže? To prostě chcete!

 

2. Ochrana smartphonu

 

Oprava rozbitého skla iphonu dnes stojí přibližně 20x více než dříve naše telefony. (I když teda Had na Nokii 33 10 měl nevyčíslitelnou hodnotu.) Proto na dovolenou nikdy neodjedu bez předního skla a krytu. Aktuálně mi za mě nejspolehlivější ochranné tvrzené sklo PanzerGlass zachránilo obě strany telefonu. Spadl mi na špičatý kámen a display zůstal bez jediného škrábance. God bless Panzer glass! Nebýt jeho dovolená se mi dost prodraží! Stejně tak nedám dopustit na skleněný zadní kryt, který je z čirého skla takže vynikne design našich smartphonů, které se vyrábějí v čím dál hezčích barvách.

 

3. Stativ, který drží na všem!

 

Pokud cestujete sami a chcete mít fotky z každého cool zákoutí, určitě nechcete pořád prosit kolemjdoucí, ať vám udělají fotku tady a tady. Proto si s sebou vezměte tento cool stativ, který drží úplně všude. Upevníte ho na strom, sloup či postavíte úplně kamkoliv. Ten se samozřejmě hodí i pro cestování s partou, kdy chcete zachytit každého člena!