Reklama

3 nevšední IG profily, na kterých redaktorka Klári tráví hodiny

Tohle by vás nenapadlo!
Reklama
12473

Jasně, trávit hodiny na Instagramu není nic zvláštního. Scrollovat skrze účty plné účesů, módních kreací a inspirativních travel spotů je dnes běžné dělat ráno po probuzení i večer před spaním. Já tohle ale dokážu dělat zaseknutá i na jednom jediném profilu. Takových účtů, které si ukradnou mojí pozornost na hodiny, je málo, ale jsou tak fascinující, že prostě nemůžete přestat. A jaké 3 že to jsou a vy byste také měli dát follow?

 

Autumnmiller

Tenhle profil není ani o módě ani o kosmetice, ale o tanci. Kalifornská tanečnice Autumn mě dostala hned při prvním videu. Co tahle 18 letá kráska všechno se svým tělem dokáže, to je něco neuvěřitelného. Ať tancuje hiphop, balet nebo scénický tanec je to prostě bomba. No posuďte sami! A až se přistihněte, že její videa sledujete přes hodinu, vzpomeňte si, že jsem vás varovala!

 

Slova_z_pekla

Tenhle účet je totální mood booster. Pokud máte zrovna takovej ten den, kdy se ráno polijete kafem (máte bílou košili, jak jinak), zabouchnete si klíče, váš bejvalej si najde hezčí holku než jste vy a ještě vás chytí revizor na den prošlou lítačku, klikejte na Slova_z_pekla. Jde o bizarní slova, která lidi používají. Mně například dost baví – Brsalát!

 

Glitter.slimes

Tohle je taková specialitka pro všechny, které ještě neopustila láska k modelíně z dětství. To, že na profilu plného třpytivého slizu trávím hodiny by mi přišlo hodně divné, ale vzhledem k tomu, že má 2,1 milionu odběratelů, tak v tom očividně nejsem sama. Jejich videa jsou prostě návyková!

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama