3 tipy, jak se dokonale nakopnout před tréninkem podle produkční Petry

Jít nebo nejít na trénink..
12504

Tak tuhle otázku jsem si dřív pokládala neustále. A abych byla upřímná, vždy zvítězilo spíš "nejít". Byla jsem mistryně světa ve vymýšlení si nejrůznějších důvodů, proč zrovna dnes necvičit.

No jo. Jenže když se vám přehoupne věk přes magickou hranici třicítky, tělo už zkrátka nefunguje jako dřív, a cvičit je jednoduše potřeba. Pokud se tedy nesmíříte s tím, že je to věkem a bla bla bla. Nejsem ten typ, takže jsem se pustila do pravidelného cvičení. Dokonce jsem začala pravidelně běhat! Všichni, kdo mě znají ví, že běh jsem z duše nenáviděla. Ale pravidelný pohyb, a především pocit "po něm", je zkrátka závislost a droga. A já musím přiznat, že jsem se dobrovolně, pomalu ale jistě, stala závislou.

I teď se mi ovšem stane, že se mi děsně, ale děsně, nechce. Co v takových případech dělám? Mám 3 vychytávky, které mi zafugují vždy na 110% a já vím, že si trénink užiju na maximu. Které to tedy jsou?

1. Kafe. Černá káva bez cukru a bez mléka. Šálek půl hodiny před cvičením a uvidíte, že se vám bude makat jedna radost. Kofein vás perfektně nakopne.

2. FAT DIRECT SHOT - jedním slovem wow! Nikdy jsem nebyla zastáncem klasických fitness nakopávačů nebo spalovačů. Do doby než mi kamarádka dala před body pumpem vyzkoušet Fat Direct Shot od Nutrendu. Je to spalovač a nakopávač 2 v 1 a já vám zaručuju, že trénink s tímhle malým žlutým zázrakem bude stát za to a vy podáte výkon, jako nikdy. Vzykoušejte určitě!

3. No a když mám ještě před tréninkem hlad a zároveň chci tělo povzbudit, a ne ho utlumit, sáhnu po nejrůznějších tyčinkách - výběr na trhu je obrovský ale já opět nedám dopustit na ty od značky Nutrend. Skvěle chutnají a vy si po nich báječně zacvičíte bez pocitu "těžkosti". Navíc chutnají, jako opravdové "čokoládové" tyčinky jen s rozdílem asi milionu kalorií. :-) 

Samozřejmě, že každý máme jiné triky a na každého funguje něco jiného, ale pokud budete tápat, tyhle tři věci můžu doporučit s klidným svědomím. Tak hurá do fitka!

Jak se před cvičením nakopáváte vy? Napište mi na petra.stepankova@burda.cz.

Přečtěte si také: 5 kosmetických objevů produkční Petry, které fungují na 110%

15 věcí, které chce letos v létě stihnout produkční Petra