3 TOP produkty na normální pleť podle redaktorky Karolíny

O tom, co aktuálně najdete na mé poličce v koupelně.
12177

Prvně se musím přiznat, že nejsem milovník nanášení tisíců kosmetických produktů ani titěrného vklépávání očních krémů. V koupelně jdu na vše dost halabala, ale naštěstí jsem našla kosmetiku, které mi to toleruje, a i přes asi ne příliš profesionální a pečlivé nanášení o mou pokožku dokonale pečuje.

Péče o oční okolí

Ve svých dvacetipěti letech zatím nemusím hledat zázraky proti vráskám, avšak nikdy není příliš brzy na poctivou dávku hydratace a vitamínů. Od doby, co denně používám oční krém se mi mnohem snáze zakrývají případné kruhy pod očima a potlačují otoky očního okkolí po probdělé noci.

Mým aktuálně nejoblíbenějším produktem je oční krém Youth Dose Eye Treatment od Kiehl's.

Denní péče pod make-up

Ráno mi zpravidla stačí něco lehčího. Pokud bych použila hutnější krém, celý den bych bojovala s lesknoucí se pletí. Aktuálně používám krém NIVEA z řady Pure & Natural.

Na dobrou noc

Dlouho jsem hledala produkt, který by mé pleti dodal během noci dostatek hydratace, ale umožnil mi neusínat s pocitem umaštěné pleti. Svěží a lehká noční maska RE-CHARGE Relaxing Sleep Mask od Clarins mi dokonale vyhovuje svou lehkou, snad až gelovou konzistencí, která se velice rychle vštřebá.