5 kosmetických objevů produkční Petry, které fungují na 110 %

Miluju kosmetické novinky...
12485

Díky své práci mám možnost vyzkoušet spoustu kosmetických produktů. Co si ale budeme povídat. Na trhu je takové množství všemožných "zaručených" top věcí, že se člověk sotva stačí zorientovat. 

Proto vám chci poradit, kterých 5 produktů jsem si v poslední době zamilovala já. A nutno podotknout, že fungují opravdu skvěle! Tak jdeme na to!

1. Too Faced / Born this way powder foundation

Tento víceúčelový pudr 3 v 1 je vyroben ze sférických pudrů, které netlumí přirozenou zář vaší pleti, navíc jí dodává vyhlazující efekt. Můžete ho používat k úpravě během dne, nebo jako pudrový make-up. Je lehký, nezatěžuje vaši pleť a vy si ho určitě zamilujete stejně, jako já!

2. Too Faced / Damn Girl! Mascara

Mám to štěstí, že patřím k holkám, které mají svoje řasy dlouhé a černé. I tak ale často používám řasenku. Není ale řasenka, jako řasenka. Já už jsem jich vyzkoušela snad milion. Ne vždycky však produkt splnil to, co opravdu sliboval. To ovšem není případ řasenky Damn Girl! od Too Faced. Pokud chcete opravdu wow efekt a řasy, které vydrží dokonalé 24 hodin - vsaďte právě na tuhle řasenku! Svůdný a dokonalý pohled zaručen!

3. Benefit Cosmetics / Cheekleaders Bronze Squad

Miluju paletky na obličej! A miluju Benefit Cosmetics! Nejen, že jsou jejich produkty děsně cool a vypadají prostě božsky ale vše, co jsem zatím od této značky měla, bylo naprosto dokonalé! A pokud si chcete pohrát s barvičkama na obličeji a nebojíte se experimentovat, tahle paletka vás bude určitě bavit!

 

4. Dior / 3 Couleurs Tri(O)blique

Dekorativní kosmetika Dior je prostě láska! Kdybych si mohla vybrat pouze jednu dekorativku na světě - byl by to právě Dior. Srdci zkrátka neporučíte. A i když na běžné denní líčení oční stíny nepoužívám, jsou situace ( a mám je dost ráda ), kdy si oči zvýrazním i takto. A když tyhle situace přijdou, volba je jasná - jedině oční stíny Dior! Vyzkoušejte a určitě mě pochopíte...

5. Sephora Collection / Color Blush

Mám pocit, že léto ještě určitě neřeklo sbohem a spousta letních zážitků, jako jsou festivaly nebo různé party, nás teprve čekají. Ok. Právě pro tyhle příležitosti určite zkuste jednodenní barvu na vlasy ve spreji! Vybrat si můžete z šesti cool odstínů ( nebo je klidně namixovat ). Proměňte se na 24 hodin v sexy divu a dejte svým vlasům volnost! Kdy jindy než v létě se pořádně odvázat?

Tak tohle jsou mé tipy. Doufám, že jsem vás alespoň trochu inspirovala a zároveň vám ušetřila čas. Proč? Protože všechny moje vychytávky najdete na jednom místě! V Sephoře nebo na http://www.sephora.cz. A tohle já prostě miluju! Vše na jednom místě, bez nutnosti pobíhání po x krámech - logicky pak zbude více času na sezení na zahrádce a popíjení prosecca!

Máte i vy nějaké kosmetické objevy? Napište mi na petra.stepankova@burda.cz. Budu se těšit!

Přečtěte si také: 15 věcí, které chce letos v létě stihnout produkční Petra