Reklama

5 věcí, bez kterých by se v létě neobešla produkční Petra

Existují věci, které v létě potřebuju tak nějak víc, než po zbytek roku...
12362

Nevím, jak vy, ale já léto a jeho atmosféru naprosto zbožňuju. A i když pro mě léto už dávno ( chtěla jsem vám napsat, jak moc dávno to je, ale nebudu si kazit neděli ) neznamená dva měsíce prázdnin, svobody, volna a těch nejbáječnějších zážitků, miluju ho pořád stejně...

Léto je pro mě symbolem volnosti, rozevlátých dlouhých boho šatů, milionu náramků a řetízků navrstvených na sobě, zmrzliny na každém rohu a bláznivých plánů a dobrodružství. V tomhle období mám automaticky o 100 % energie navíc, mám chuť zkoušet nové věci, jezdit na místa, kde jsem ještě nikdy nebyla a trávit večery a noci na mém balkoně, který je mojí oázou ve městě.

K přežití letních měsíců ve městě ale potřebuju i následujících pět věcí.

1. Ledová káva. Miluju kávu a den bez ní si vlastně ani neumím představit. V měsících, kdy se teplota přehoupne přes dvacet stupňu je mým favoritem jednoznačně cold brew. Nejčastěji mě uvidíte s kelímkem klasického cold brew bez mléka. Občas ale podlehnu a objednám si ho s kokosovým mlékem - vvyzkoušejte, je to dobrota!

2. Olej Nuxe. Tenhle zázrak u mě najdete v koupelně celý rok - v létě ale kupuju vždycky ten s třpytkama. Krásně voní, můžete ho použít na celé tělo a navíc díky třpytkám bude vypadat vaše opálená pokožka prostě skvěle.

3. Doplňky. Nebo, jak říká moje babička, "šmuky". Kdy jindy než v létě si můžete dovolit vrstvit milion náramků, náhrdelníků, nosit čelenky z kytek, velké barevné prsteny, nespočet náramků na noze... No dobře, uznávám, že moje hippie duše se nezapře.

4. Ovoce. Ovocné saláty, smoothie, freshe, dřeně... Prostě všechno ovoce světa v létě ke mně, prosím.

5. Prosecco, zahrádky a přátelé. To miluju! Dlouhé večery, které trávíme na zahrádkách, popíjíme vychlazené prosecco ( mraky prosecca ), povídáme si o všem možném, plánujeme, díváme se na hvězdy a nepřemýšlíme nad tím, co bude zítra... To je pro mě dokonalé léto ve městě. Ve společnosti těch nej, bez kterých by žádný den ( a nejen ten letní ) neměl smysl.

A co vy a vaše léto? Bez čeho si neumíte představit dny, ve kterých je víc slunce, smíchu a skvělých zážitků?

Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama