5 věcí, které nesmí chybět v kabelce produkční Petře

Existují věci, bez kterých nikdy nevyjdu z domu...
12296

Když nepočítám prstýnky a náramky, pro které jsem schopná se vracet přes půl města, mám v kabelce vždy pár věcí, které jsou zkrátka moje must have pro každý den.

Které to jsou?

1. Parfém. Bez toho nedám ani ránu. Nechybí mi nikdy ani v té nejmenší kabelce - miniatury to jistí. Parfém je pro mě něco jako druhá kůže - poznávací znamení bez kterého se prostě neobejdu. 

2. Červená rtěnka. I když ji nepoužívám denně, je to skvělý "malý velký" pomocník v případě, že dostanete pozvání na neplánovanou party nebo vám zavolá kamarádka, že potřebuje probrat něco děsně důežitého a vy jste zrovna nepočítala s outfitem "na večer". Červená rtěnka umí zázraky a vy se díky ní budete cítit během chvilky, jako bohyně.

3. Diář. Ano, stále s sebou nosím diář, zapisuju, lepím, škrtám, maluju srdíčka a dělám si hvězdičky u dnů, které byly něčím vyjímečné. Za mě je diář klasika, kterou žádná elektoronika nenahradí.

4. Balzám na rty a krém na ruce. Suché rty a ruce - to je pro mě peklo! 

5. Raw tyčinka. Protože nikdy nevím, kdy mě během dne přepadne chuť na sladké nebo prostě na "něco dobrého", naučila jsem se, vždy si do kabelky přihodit jednu zdravou tyčinku, která mě zachrání od nesmyslného náletu do nejbližšího fast foodu. Tenhle trik se taky naučte, funguje na 110%.

Dál u mě v kabelce samozřejmě najdete klíče, telefon, čipové karty, žvýkačky nebo třeba milion účtenek, které absolutně netuším, jak se mi do ní mohly dostat, protože já si přece vůbec nic nekupuju...

A jak to máte vy? Bez čeho nevycházíte z domu a co vždy najdete ve vaší kabelce? Klidně mi napište na petra.stepankova@burda.cz! Budu se těšit.