5 věcí, které si s sebou bere vždy na cesty produkční Petra

Miluju cestování...
12603

A protože už cestuju nějaký ten pátek ( rozumějte "už jsem stará" ), mám seznam věcí, bez kterých se na svých cestách rozhodně neobejdu. A je jedno, jestli cestuju vlakem, letím letadlem, jedu na Moravu nebo třeba na Kubu... Mám prostě stálice, které mám vždy po ruce.

Které to jsou?

1. Eight Hour Cream / Elizabeth Arden

Tenhle zárak v tubě mi už mnohokrát doslova zachránil "život". Můžete jej použít na suché rty, na oděrky, jako hydratační krém pod oči, jako lesk na rty nebo oční víčka či k udržení tvaru obočí... Jednoduše malý velký zázrak.

2. Avene Eau Thermale Termální voda ve spreji

Vychytávka, kterou s sebou nosím pořád - nejen na cestách. Termální voda ve spreji pleť hydratuje a osvěží. Oceníte obzvlášť na dlouhých cestách / letech.

Extra tip: Až dorazíte do vaší cílové destinace, dejte si termální vodu do lednice!

3. Parfém

Asi si ani nevzpomenu, kdy jsem z domu kamkoliv odešla bez parfému. Bez parfému se totiž cítím "nahá" a nesvá. Je to moje poznávací znamení, moje druhá kůže, prostě věc, na které jsem dost závislá.... Na cesty s sebou neberu celé balení ale cestovní verze, které nezaberou moc místa. A například moje srdcová vůně Baccarat Rouge 540 má cestovní set naprosto dokonalý! P.S. Seženete na adrese Maiselova 41/21, 110 00 Praha 1 - v Ingredients Store, nebo si jej můžete objednat zde.

 

4. Kniha

Dlouhé cesty autem, čekání na letišti, čas v letadle - kniha je v těchto chvílích můj nejlepší společník!

5. Dezinfekce na ruce

Absolutní Must Have na jakékoliv cesty! A jaká dezinfekce je pro mě ta nej? Jednoznačně ta od Rituals! Krásně voní, nelepí a její velikost je přesně ta, kterou potřebujete!

Tak tohle jsou moje tipy. Jak a s čím cestujete vy? Budu ráda, když mi napíšete na můj email petra.stepankova@burda.cz.