Reklama

7 tipů na dárky do porodnice i dětem k Vánocům podle redaktorky Karolíny

Nevíte, s čím přijít ke kamarádce, která má děti, na návštěvu nebo jaký dárek je vhodný na babyshower? Tady je trocha inspirace!
12641

Ač mám sama dvě děti, občas je opravdu oříšek vymyslet takový dárek, který děti či rodiče využijí co nejdéle, bude vkusný a udělá upřímnou radost. Pár tipů bych ale přece jen měla!

Dárek na baby shower

Maminka, která už doma alespoň jedno dítě má, kamarádkám pořádajícím baby shower často řekne, co jí chybí nebo co by jí udělalo radost. Pokud ji však chcete překvapit, dám vám tip na několik menších i větších dárků, které minimálně mě mateřskou velmi zpříjemnily.

  • Hnízdo (za sebe doporučuji značku Elí Belí, hlavně kvůli ideální velikosti a snadné údržbě)

  • Velké elastické pleny (nejlepší zkušenost mám s LODGER Swaddler 120 x 120 cm - poslouží jako zavinovačka, osuška, prostěradlo, lehká deka nebo jako prodyšná clona na kočárek)

  • Přenosné houpadlo kočárku ROCKIT (používám ho sice s lehkými výčitkami, ale často mi opravdu pomůže udržet miminko v kočárků spící, i když kočárek stojí na místě)

  • Pyžamo LODGER Hopper Newborn (zázrak usnadňující časté noční přebalování)

Dárek do porodnice

Darované květiny se musí v porodnicích nechávat na chodbě, dobroty a kojení nejdou právě dohromady a oblečky i hračky pro miminko nakoupí nejspíš babičky. Tak čím teda čerstvou mámu potěšit? Co třeba knížkou Jany Bitalové Mámou s humorem?

Kromě pobavení v ní každá máma najde i ujištění, že je úplně normální mít toho občas až nad hlavu. Cena knížky je 149 Kč a koupíte ji na pointa.cz i v tradičních knihkupectvích a jejich e-shopech.

Dobrým tipem je ale také některý z balíčků z Made For Moms. Made For Moms vybírá to nejlepší z přírodní kosmetiky a designových kousků, které ulehčí těhotenství i mateřství, dopřejí tělu po porodu důležitou regeneraci, zklidní mysl a navodí příjemnou atmosféru.

Dárek k narozeninám nebo Vánocům

Každé dítě baví něco jiného, naštěstí ale existují dárky, se kterými zazáříte před každým prckem. Jedním takovým dárkem je LEGO. Pro menší DUPLO, pro větší kterákoliv z ostatních edic. Některé novinky, například nová Perníková chaloupka nebo kostky s tématikou Harry Potter, by udělaly radost i mně. Syna však v poslední době nejvíce nadchlo Dobrodružství v ponorce - první DUPLO, se kterým je díky bubliny vypouštějící ponorce sranda i ve vaně nebo bazénu.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama