Reklama

Colors of Ostrava: Třetí den očima produkční Petry

Miluju Colours of Ostrava!
Reklama
12447

Hned ze startu se přiznám - na Colours of Ostrava jsem nikdy dřív nebyla. Nevěděla jsem, co mám čekat a docela jsem se i bála, jestli na tenhle typ zábavy už nejsem trochu stará. A zjistila jsem, že NEJSEM!

Nejen, že mě uchvátilo samotné místo, kde se Colours of Ostrava koná ale nechala jsem se naprosto strhnout festivalovým šílenstvím! Včera navíc přijela i beauty redaktorka Týnka, takže jsem okamžitě nakazila i ji! Jak to vypadalo v praxi?

Hned po příjezdu na místo, jsme šly s Týnkou do naší Joy Zone ( kam jinam taky ) a nechaly jsme kouzlit holky z Nivea a Annabelle Minerals. Já, protože se jednalo o můj už druhý den, jsem se nebála přitvrdit a třpytkama jsem byla doslova posetá. Týnka byla umírněnější, ale je mi jasné, že dnes to dožene.

Později odpoledne, přijela další část Joy teamu a to grafici Sandra a Honza. A zábava mohla začít. Hned jsme je vzali do Tramvaje - mimochodem mají tam to nej prosecco - a plánovali jsme večer. 

My s Týnkou jsme si šly poslechnout John Butler Trio a Sandra s Honzou mířili na Years ans Years. Obojí, podle pozdějších hodnocení, rozhodně stálo za to. Sandra s Honzou každopádně pokračovali a mám z jejich vyprávění pocit, že viděli a slyšeli snad úplně všechno.

Colours of Ostrava je skvělé místo - nejen, že tady najdete spoustu skvělého jídla, pití a máte možnost si na jednom místě poslechnout x interpretů, ale je to taky místo, kde potkáte spoustu úžasných lidí. Lidí, na které byste normálně asi nejspíš nenarazili a neprohodili byste s nima pár vět. Přijde mi to tady, mimo jiné, jako festival lidských příběhů a osudů. A já jsem šťastná a vděčná, že jsem toho všeho mohla být součástí. Protože ať jste kdekoliv a prožíváte cokoliv, důležité je, s kým to vše prožíváte. A já musím říct, že mám neskutečné štěstí na lidi. Jsem šťastná, že jsem tady mohla díky své práci být a jsem šťastná, že se z mých kolegů, stali přátelé. Děkuju a děkuju Colours of Ostrava za skvělé tři dny! Přesně takhle totiž podle mě vypadá a chutná léto!

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama