Colours of Ostrava 2017: čtvrtý den očima redakce

Sobota je za námi a my se už teď těšíme na příští rok!
10534

Valentina, šéfredaktorka

Čtvrtý den Colours sice zasáhla k večeru šílená bouřka, ale to nic nemění na tom, že to byl den parádní a opravdu mě mrzelo, že je poslední... Nenechala jsem si ho ale v žádném případě zkazit a místo smutnění jsem si ho pořádně užila. Začalo to výborným redakčním obědem v nové ostravské restauraci Rest.49, kde nám kromě skvělého jídla učaroval hlavně nápaditý interiér! Správný instagram materiál prostě! A pak hurá směr areál festivalu, kde na nás čekal fotograf, aby nám udělal fotky na památku, které brzy uvidíte na na joyonline.cz a na našem FB. Samozřejmě to chvíli trvalo, protože jsme všechny trvaly na tom, aby nám to slušelo nejvíc na světě. Jak jinak... Pak jsem si nechala zaplést v naší JOY zóně super copy, které jsem neměla asi od svých pěti let, a vydala se užít si poslední hudební zážitky. A na koho jsem se opravdu těšila? Na Booka Shade! Před pár lety jsem tohle duo viděla už v Praze a věděla jsem, že to bude znovu stát za to. A taky, že stálo. Berlínská elektronická nálož byla na rozloučení tím pravým, abych se už nemohla dočkat příštího ročníku. Takže zase za rok! 

Bára, beauty redaktorka

Protože byl páteční program na Colours doslova našlapaný, a protože jsem se domů vrátila skoro ve 3 hodiny ráno, sobotní den jsem si moc nemalovala. Moc jsem se těšila na Jamiroquai (mojí srdcovku ještě z dob, kdy jsem chodila na gympl), takže program byl jasný: Vydržet do půl desáté do večera, kdy koncert začíná, a pak jít na kutě. Jenže! Hodinu před koncertem přišlo peklo. Vítr, hromy a blesky, obrovský déšť. Díky tomu koncert nabral zpoždění, a když konečně začal, svojí ospalost jsem takzvaně přechodila. A protože mě koncert dostal do super nálady, rozhodla jsem se, že vydržím i na Justice. A jsem ráda, že to takhle dopadlo! Tohle totiž byla třešnička na dortu celého festivalu a za mě asi nejlepší zážitek. Neuvěřitelná světelná show ve spojení s hudbou mě nadchla tak, že jsem nedokázala spustit oči ze scény. Technicky dokonale propracované, fantastické vystoupení, zkrátka perfektní zakončení celého dne. A jak bych hodnotila svůj dojem z celého festivalu? Jednoznačně pozitivně. Uvidíme se příští rok! 

Karolína, on-line redaktorka

Sobotní den jsem společně s šéfredaktorkou Val odstartovala na skvělém obědě v ostravské restauraci 49. Krásné prostředí, milá obsluha a dobré italské jídlo - značka ideál. Po obědě jsme se vydaly již tradičně do JOY ZONE, kde jsme opět našly spousty z vás, jak zkoušíte laky od Oriflame, necháváte si zaplétat copánky nebo zkoušíte nový make-up od zkušených vizážistek Rimmel, z čehož jsme měly opravdu radost! Po návštěvě JOY ZONE jsme se poprvé po 4 dnech vydaly na obhlídku celého areálu. A jelikož jsem měla na Colours premiéru, byla jsem vážně překvapená z toho, co všechno se tam dá zažít. To však nebylo jediné překvapení toho dne. Mile mě překvapila i skupina Afro Celt Sound System, kterou jsem zaslechla vlastně náhodou. Energie, která ze zpěváků i tanečníků sršila, však rozhodně nešla přehlédnout. Pak však přišla bouřka a déšť a já jsem se jako srab vydala spát. Věřím ale, že Booka Shade, Justice ani Jamiroquai nebyli v České republice naposledy!

Foto: FB Colours of Ostrava a Instagram @valentinatesarova